Autor Subiect: Vulcanizare ieftina Bucuresti  (Citit de 4231 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline gabi trabi

  • Trabantist Veteran
  • *****
  • Mesaje postate: 1 229
  • Das auto
Vulcanizare ieftina Bucuresti
« : Mai 21, 2011, 07:19:56 pm »
Mi-am cumparat 4 cauciucuri...hai sa le pun , m-am dus la cea mai apropiata vulcanizare , cand intreb de pret : 80 lei, merg la alta vulcanizare , 120 lei Dupa ce am vazut ce preturi exorbitante imi cereau (tinand cont ca am dat 120 lei pe cauciucuri) am mers langa Piata Victoriei pe B-dul Ion Mihlache la o vulcanizare despre care am auzit pe Logan club. Aici am schimbat 4 cauciucuri si o valva pret-34 lei  8) .
Au si site  , baietii sunt foarte de treaba si lucreaza bine .
http://www.anvelopa-janta.ro/service-roti-vulcanizare-anvelope.php
Das  auto

0733825596

Offline alex giani

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 3 660
Răspuns: Vulcanizare ieftina Bucuresti
« Răspuns #1 : Mai 21, 2011, 07:55:01 pm »
Cam in jur de 10 lei per buc de schimbat anvelope ar fi tariful insa la 120 lei chiar si la 80 lei asta este specula
Nu exista suferinta mai mare decat amintirea fericirii trecute, in timp de nenorocire.

“Dante Alighieri, citat despre durere”

Offline remi

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 3 502
  • fa ce trebuie sa faci
Răspuns: Vulcanizare ieftina Bucuresti
« Răspuns #2 : Mai 21, 2011, 10:25:24 pm »
mai mult ca sigur erau invidiosi pe masina galbena ,cu care erai (sau au cunoscut jantele), si au zis asta are masina nemteasca ,are bani    :tongue3:
trabant 1,1 kombi 1990
 tel. 0720 615 570  (acum sunt in reteaua cosmote,portat din vodafone)

Offline @Ll13n

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 387
  • IF-01-RAW
Răspuns: Vulcanizare ieftina Bucuresti
« Răspuns #3 : Mai 22, 2011, 12:36:37 am »
Eu am dat aproximativ 180 lei pentru montat, mici indreptari, echilibrat, plus scos alte 3 cauciucuri de pe alte jenti. Asta cand le-am pus palea de iarna.
Alea de vara cand le-am luat, au avut montare si echilibrare gratis. E si normal la cat au costat...
Mihnea Pirlogea
Mail: mihneap95@gmail.com
Tel: 0729964670

Offline victor

  • Membru Fondator
  • Global Moderator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 8 661
  • BT 85 GAV Power of Simplicity
    • www.VictorGavriluta.ro
Răspuns: Vulcanizare ieftina Bucuresti
« Răspuns #4 : Mai 22, 2011, 12:46:13 am »
bai frate, da acolo la Bucuresti aveti ceva scoruri de groaza. AM patit o pana in Iasi si am dat 7 lei sa imi scoata camera rea, sa puna alta si sa imi umfle roata. Practic, am dus roata pana, si am luat-o perfecta.
Nu mai zic de preturile de acasa, unde nu ma ajunge mai mult de 5 lei pe roata. Ce va face de restul de bani? :D Nu mi-am inchipuit ca poate fi atat de scump la voi.