Autor Subiect: Astazi 2 Mai 2011 pe PRO TV la Happy Hour au ceva cu traby prin Bucuresti  (Citit de 11455 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline alex giani

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 3 660
Daca o poti numi pe bahmuteanu vedeta eu cred ca si nikita ar fi ar putea candida pentru un astfel de loc ,dar cred ca aia se infigea cu tot cu maruta si trabant in primul stalp oricum,bahmuteanca tipa ca o descreierata,iar mirabela mai avea un pic in mers isi lua mainile dupa volan sa si le puna la ochi.Insa despre doamna popescu bitanescu imi aduc aminte ca a spus ca daca stii sa ii filezi ambreajul, motorul merge foarte rotund,mi-a placut mult faza aia.
Nu exista suferinta mai mare decat amintirea fericirii trecute, in timp de nenorocire.

“Dante Alighieri, citat despre durere”

Offline madalyn1994

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 237
a chinuit rau trabantul Bahmuteanca.multi care conduc trabantul pentru prima data nu se descurca prea bine.e putin mai greu de condus decat masinile cu, cutie hidramata. ;D
0743926572

Offline Viorel Balmez

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 4 393
In mod sigur, nea Prigoana i-a dat doua capace (sau a pus-o sa sara la castana) :violent1:. El in trecut, a avut multi ani Trabant Hycomat. Sunt ferm convins, ca inca are acel spirit :angel8: Plus, ca s-a facut ca ploua, prin faptul ca a mai avut tangente cu masina. Doamna Cornelia a fost invitata chiar la ea in emisiune cu Trabantul. Cred ca se intampla acum 2 ani.
Insa despre Doamna Popescu Bitanescu imi aduc aminte ca a spus ca daca stii sa ii filezi ambreajul, motorul merge foarte rotund,mi-a placut mult faza aia.
Asa este. O adevarata Doamna  :thumbsup: Alta cultura, ce sa zic, nu are rost sa comparam...

Offline remi

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 3 502
  • fa ce trebuie sa faci
Re: Astazi 2 Mai 2011 pe PRO TV la Happy Hour au ceva cu traby prin Bucuresti
« Răspuns #18 : Ianuarie 13, 2013, 06:11:12 pm »
in momentul asta in care scriu , la antena 1, ruleaza un film vechi , romanesc, in care un trabi p 50 crem-galbui kombi, este in multe faze filmat ,si din interior, si in mers, numai ca nu stiu cum se numeste filmul , eu nu l-am vazut pana acum , cu emil hosu , si alti actori de la noi
trabant 1,1 kombi 1990
 tel. 0720 615 570  (acum sunt in reteaua cosmote,portat din vodafone)

Offline Viorel Balmez

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 4 393
Re: Astazi 2 Mai 2011 pe PRO TV la Happy Hour au ceva cu traby prin Bucuresti
« Răspuns #19 : Ianuarie 13, 2013, 06:26:36 pm »
L-am vazut de zeci de ori =)) Toamna bobocilor ;)

Offline remi

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 3 502
  • fa ce trebuie sa faci
Re: Astazi 2 Mai 2011 pe PRO TV la Happy Hour au ceva cu traby prin Bucuresti
« Răspuns #20 : Ianuarie 13, 2013, 06:28:50 pm »
eu nu am apucat sa il vad pana acum , intr-o faza , facuse un fuum in spate , ca o ceata
trabant 1,1 kombi 1990
 tel. 0720 615 570  (acum sunt in reteaua cosmote,portat din vodafone)

Offline otty92HD03WPC

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 636
Attila

Offline alex giani

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 3 660
Re: Astazi 2 Mai 2011 pe PRO TV la Happy Hour au ceva cu traby prin Bucuresti
« Răspuns #22 : Ianuarie 14, 2013, 08:20:19 am »
Am vazut filmul asta cred ca de 5 ori, ultima data acum 2 saptamani,misto rau p-60-ul la inceput ai impresia ca e cam jigarat din cauza noroaielor prin care l-au bagat,dar mai incolo ,mai exact cand Geo are acel dialog cu Mariele se poate vedea ca masina arata nemaipomenit de bine.
=============
edit by admin: OFFTOPIC
« Ultima Modificare: Ianuarie 14, 2013, 11:56:01 pm de Gusteru »
Nu exista suferinta mai mare decat amintirea fericirii trecute, in timp de nenorocire.

“Dante Alighieri, citat despre durere”

Offline neocastelli

  • Trabantist Incepator
  • *
  • Mesaje postate: 36
Re: Astazi 2 Mai 2011 pe PRO TV la Happy Hour au ceva cu traby prin Bucuresti
« Răspuns #23 : Februarie 21, 2014, 11:10:58 am »
Salutare, prin intamplare am ajuns sa vad acest post, le am dat masina caci mi-au dat banii pe care ii ceream la vanzare, sincer nu prea mai aveam ce sa fac cu ea, mai aveam 1 an de ITP si ultima data imi aduc a minte bine ca a trebuit sa ma rog de multi sa il obtin, cu tot ca am reparat muulte, piese schimbate, etc, dar nenea de la itp zicea " scoate cam mult fum ", directie proasta, am incercat 3 casete, si unguresti si reconditionate, toate strambe si cu joc, ce sa mai... n-am avut noroc la piese si nici nervi nu mai aveam.

As fi pastrato, dar cu tot cu Asigurare si ITP am gasit titiul cu o hartie lipita care zicea ca "Ocup spatiul public cu  o rabla" cred eu o fost o reclamatie de la vreun vecin ce vroia si el sa ocupe locul ala de parcare... dar ma rog.

toate cele bune

Offline neocastelli

  • Trabantist Incepator
  • *
  • Mesaje postate: 36
Re: Astazi 2 Mai 2011 pe PRO TV la Happy Hour au ceva cu traby prin Bucuresti
« Răspuns #24 : Februarie 21, 2014, 11:18:16 am »
Cateva poze...