Tehnică > Tuning

Trabant GTI

<< < (30/30)

alex giani:
Nu cred ca va trece de rar_ul romanesc,am vaga impresie ca cei de la rar avand in vedere ca sunt o insitutie publica a statului la care mai si platesti lucreaza contrar intereselor cetatenilor.Acum 2 ani am fost cu un logan la agreere masina era din 2010 in stare f buna,pentru faptul ca nu am dat spaga au deschiolat toate chederele sa vada daca masina a fost rasturnata si taiata pe stalpi,cand sau convins ca e in regula au lasat_o asa chederele le_am reprins singur ,atitudinea lor fiind foarte respingatoare unde mai pun ca am pierdut si o juma de zi,plus ca mai mereu cand ii intrebai ceva se faceau ca nu te aud.Anul urmator am mers la agreere cu un tomberon de logan din 2006,spun tomberon pt ca era si lovita si indoita si un stop spart,am dat inspectorului 100 lei si in mai putin de doua ore plecam linistit,ce sa mai zic asa e la RAR.

baxy:
Normal ca nu trece la RAR. Dar nu trebuie sa duc la RAR findca masina va fi una de competitie,iar la VTM (viteza pe traseu montan) nu trebuie sa fie automobilul inmatriculat deoarece este un concurs de circuit inchis.

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[*] Pagina precedentă

Du-te la versiunea completă