Autor Subiect: Impresii Intalnirea Trabantistilor 8-10 august 2014 Valea Zanelor Covasna  (Citit de 16945 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Gusteru

  • TRABANT 1.1 / 1990
  • Administrator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 7 348
  • TM 90 DDR by IFA mobile DDR
    • Trabant Club Romania
Impresii Intalnirea Trabantistilor 8-10 august 2014 Valea Zanelor Covasna

AICI se vor posta poze,filme ,pareri despre aceasta intalnire. Asteptam cu nerabdare.Va doresc distractie faina si vreme buna.
=== ADMINISTRATOR SITE ===
TEL +(4) 0740 485 474 (ORANGE)
Email   george.gusteritan @ gmail.com
YM       TrabyRo (DOAR pt mess)
SKYPE  gusteritan.george
FaceBook www.facebook.com/gusteritan

Offline IuliVoshod

  • Automobilwerk Zwickau
  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 556
  • PH-88-DDR
poze fierbinti de tot! Multumim din suflet CAP-ului pentru modem de net! :P :))))

Trabantist de cursă lungă!!!
e-mail: iulianpruna11@yahoo.com
Tel: 0729111645

Offline Gusteru

  • TRABANT 1.1 / 1990
  • Administrator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 7 348
  • TM 90 DDR by IFA mobile DDR
    • Trabant Club Romania
Vad ca vremea e frumosa ... Asteptam poze cat mai multe de la cat mai multi participanti.
Distractie faina sa aveti. Salutari de la mine  :icon_thumleft:
=== ADMINISTRATOR SITE ===
TEL +(4) 0740 485 474 (ORANGE)
Email   george.gusteritan @ gmail.com
YM       TrabyRo (DOAR pt mess)
SKYPE  gusteritan.george
FaceBook www.facebook.com/gusteritan

Offline IuliVoshod

  • Automobilwerk Zwickau
  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 556
  • PH-88-DDR
asta e atmosfera din seara asta! :)

Trabantist de cursă lungă!!!
e-mail: iulianpruna11@yahoo.com
Tel: 0729111645

Offline popeyej

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 346
  • DB 01 JWS, DB 11 JWS
    • panouri solare
Ajunsei acasa, dupa ce o ploaie torentiala m-a tinut in masina la poarta (si nu nevasta, cum ma asteptam).. ;D
Ce sa zic, vremea frumoasa, multe masini, trabantisti de toate varstele, trabanturi de toate neamurile.. O sa las si pozele facute, dupa ce imi "recuperez" aparatul din masina (nu mai ies in ploaie nici gand
:icon_thumright:
Vodafone 0723454235

Offline pater rafail

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 2 388
  • 0760 601 838
Ce tare asta cu ploaia si nu nevasta! :))

Offline catana

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 171
Ajunsei si eu acasa tot dupa ploaia aia torentiala care m-a facut sa trag pe dreapta dupa Cheia ,nu mai faceau fata stergatoarele si pe drum erau paraie.....
Ne-am distrat super ne-am intalnit prietenii care vin la toate intalnirile,ceva minus a fost ca nu prea am gasit dupa ora 22 mancare si bautura cata am fi dorit ;D
Am completat cu porumb copt la focul de tabara ,mure ,zmeura afine si dans :hello2:

Offline IuliVoshod

  • Automobilwerk Zwickau
  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 556
  • PH-88-DDR
Multumim din inima organizatorilor pentru efortul depus; d-lui Vio-Vid pentru tricouri, (cum facem cum dregem, ca tot dator de cinste am ramas :))  ); d-lui @catana pentru porumbi, si nu in ultimul rand tuturor participantilor al acestei intalniri!

Pe drum pe cheia, am enervat cativa cetateni ca urcam destul de greu, iar o madamma injura de mama focului dintr-un ford cu nr de italia; cu ceva ce nu poseda in pantaloni, doar cateodata pe ici pe colo...; ploaie nu am prins decat sfarsitul, sau marginea ei!

Atelajele au mers in parametrii si am ajuns sanatosi acasa! Vin si restul de poze, ca de obicei, zilele urmatoare!

Sper sa ne revedem sanatosi la Baraolt!

 :wav:
Trabantist de cursă lungă!!!
e-mail: iulianpruna11@yahoo.com
Tel: 0729111645

Offline soare doinel

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 371
Super intalnire, ne-am simtit extraodinar de bine la'' casuta cu pitici"cum zicea alex.Vremea a fost foarte buna ,chiar nu mai conteaza ca noaptea am tremurat gros.Bucurie mare sa revedem vechi trabantisti, nu am mai venit la Covasna din 2008.Deasemenea bucuros ca am cunoscut alti trabantisti.Multumiri " acelui domn Iulian de la Ploiesti cu trabantul Ph fara numar DDR"pentru placuta companie si pentru alte "balarii",cum ii place dansului sa spuna.Multumiri tuturor participantilor ,sper sa ne vedem sanatosi si la urmatoarea intalnire.

Offline Viorel Balmez

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 4 393
Ca de obicei, m-am simtit minunat alaturi de prietenii/colegii trabantisti. Sa ne revedem sanatosi si la alte intalniri  :hello:

Offline IuliVoshod

  • Automobilwerk Zwickau
  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 556
  • PH-88-DDR
Re: Impresii Intalnirea Trabantistilor 8-10 august 2014 Valea Zanelor Covasna
« Răspuns #10 : August 11, 2014, 09:59:31 am »
Ooo, ce prezenta placuta aici pe forum si nu numai, domnule Doinel! Va asteptam sa deschideti doua topicuri noi, unul la prezentare membrii, iar celalalt la expozitie masini!  :icon_salut:
Trabantist de cursă lungă!!!
e-mail: iulianpruna11@yahoo.com
Tel: 0729111645

Offline Viorel Balmez

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 4 393
« Ultima Modificare: August 11, 2014, 03:53:05 pm de victor »

Offline leo80

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 630
  • I ♥ TRABI
Re: Impresii Intalnirea Trabantistilor 8-10 august 2014 Valea Zanelor Covasna
« Răspuns #12 : August 11, 2014, 10:56:43 am »
In numele organizatorilor DRE Racing Team si Primaria orasului Covasna va multumim celor care au participat la acest eveniment ,speram ca totul a fost ok si sa ne vedem si la anul cu bine .
In total au participat 45 de trabantisti/trabantiste  cu 39 de trabanturi  ;D
Va asteptam cu drag la Covasna
Multumim  :notworthy:

http://www.mesageruldecovasna.ro/stiri/trabantistii-s-au-intalnit-in-valea-zanelor/

Revin si cu poze,video  ;)


"Bine ati venit in Romania ,va rog sa va reglati ceasurile inapoi cu 50 de ani "
Trabi(601S'69) & 1.1'90 & 601S'90 & 601S'85
VwGolf4'1.9TDI'2003
 Kawasaki Z750S 2006
0743176168

Offline Andi

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 102
Re: Impresii Intalnirea Trabantistilor 8-10 august 2014 Valea Zanelor Covasna
« Răspuns #13 : August 11, 2014, 01:36:33 pm »
 :wav:  :wav:  :blob7:   :blob5:   A fost o super intalnire,chipuri noi si chipuri vechi.Multe multumiri DRE Racing Team si Primaia orasului Covasna.Multumiri de la Suceava domnului consilier,este un om de nota 20! Acum lasam imaginile sa spuna mai multe.  :D  ;)   
0746752124

Offline victor

  • Membru Fondator
  • Global Moderator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 8 662
  • BT 85 GAV Power of Simplicity
    • www.VictorGavriluta.ro
Re: Impresii Intalnirea Trabantistilor 8-10 august 2014 Valea Zanelor Covasna
« Răspuns #14 : August 11, 2014, 03:48:58 pm »
A fost o intalnire super reusita, voie buna si oameni dragi, ne-am bucurat ca am putut participa (chiar daca ne-am hotarat financiar pe ultima suta de metrii)
Sa fiti siguri ca la anul revenim, locatia este superba, liniste, aer curat. Felicitari pentru organizare si implicare Leo (si cine a mai facut parte din echipa de organizare)