Autor Subiect: Impresii Intalnirea Trabantistilor Cisnadioara 2017  (Citit de 3378 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline victor

  • Membru Fondator
  • Global Moderator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 8 661
  • BT 85 GAV Power of Simplicity
    • www.VictorGavriluta.ro
Impresii Intalnirea Trabantistilor Cisnadioara 2017
« : Mai 19, 2017, 06:16:10 pm »
baietii au dat deja startul intalnirii asa ca fac un topic de impresii sa vedem si noi foto-video
Distractie placuta si sa aveti vreme buna

Offline Andi

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 102
Re: Impresii Intalnirea Trabantistilor Cisnadioara 2017
« Răspuns #1 : Mai 19, 2017, 06:31:57 pm »
0746752124

Offline victor

  • Membru Fondator
  • Global Moderator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 8 661
  • BT 85 GAV Power of Simplicity
    • www.VictorGavriluta.ro
Re: Impresii Intalnirea Trabantistilor Cisnadioara 2017
« Răspuns #2 : Mai 20, 2017, 03:28:57 pm »

Offline JetSS

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 433
  • B-885-DDR

Offline Bogdan93

  • FAINOŞAG
  • Moderator
  • Trabantist
  • *****
  • Mesaje postate: 398
  • BEVE-88-BEA
Re: Impresii Intalnirea Trabantistilor Cisnadioara 2017
« Răspuns #4 : Mai 21, 2017, 09:41:18 pm »
M-am simtit de minune! Felicitari si m-am bucurat sa va revad. Din pacate dupa nici 70-80 de km mi-sa rupt balamaua. Ii multumesc tuturor care din urma venind, au tras pe dreapta si au ajutat la carpit pentru a ajunge in Pitesti.@Stelian @Dragos si domnul Dragan.  Andrei.P iti multumesc ca ai ramas cu mine si te-ai oferit sa ajuti la reparat :angel13: . Stelian, multumesc de planetara, timpul dedicat schimbarii acesteia, ospitalitate si cozonacul acela extraordinar sotiei!  :notworthy:.  Va salut pe toti inca o data, odihna placuta si ne vedem la Buzau! :headbang:
« Ultima Modificare: Mai 21, 2017, 09:48:51 pm de Bogdan93 »
SMOKE & CHARM

Offline Andrei.P

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 848
Re: Impresii Intalnirea Trabantistilor Cisnadioara 2017
« Răspuns #5 : Mai 21, 2017, 09:54:56 pm »
Acum 5 minute am ajuns ;).A fost o intalnire reusita, vremea cat de cat buna.Singurul inconvenient a fost balamaua lui Bogdan de la masina,care s-a rupt la nici 60 de kilometrii de Sibiu. Ca de obicei am fost uniti si am sarit in ajutorul lui,bine ca s-a putut rezolva  pe drum,datorita lui Dragos  si domnului Dragan,dar si lui Stelian care ne-a oferit curtea si piesele de care avea nevoie.

Auzi Bogdane? Ai grija la Buzau sa nu se rupa si balamaua din dreata :P
Succesul se ascunde in ambitia de a nu renunta!

Offline Gusteru

  • TRABANT 1.1 / 1990
  • Administrator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 7 348
  • TM 90 DDR by IFA mobile DDR
    • Trabant Club Romania
Re: Impresii Intalnirea Trabantistilor Cisnadioara 2017
« Răspuns #6 : Mai 21, 2017, 10:52:23 pm »
Salutare !
In primul rand VA MULTUMESC FOARTE MULT PT PARTICIPARE TUTUROR !!! In al doilea rand MULTUMESC FOARTE MULT PT IMPLICARE oamenilor de la fata locului Marius Barbat si Paul Barza (mi-a dat traby portocaliu comby sa merg si eu la parada - al meu e inca la operatie) (vezi video)  ;D

SPER ca v-ati simtit cat de cat bine. Ploaia torentiala de 30 minute NU A FOST COMANDATA DE NOI ! Trebuia sa fie la un eveniment de pescuit dar s-au incurcat hartiile  =)) ce sa ai faci .... birocratia  :downtown:

Am facut si eu cateva poze cu tractorul meu de telefon si 2 video. Sa ma ierte cei ale calor masini in poze sunt miscate  :(

Asteptam cu nerabdare si alte poze si video de la cei care au facut. A fost domnul Costica care a facut sute de poze cu aparat de acela .... meserias. O sa ni le trimita si o sa le public.

Va pupa Gusterul si inca o data MULTUMESC pt participare si implicare.
Noapte buna  :-*


PS  MULTUMESC echipei de " PRADUITORI " :P :P :P  .Data viitoare putem mai mult !!!  Ne-am simtit EXTRAORDINAR in compania voastra . Ca de obicei !!!Vedem numai ce facem cu sforaitul,pleoscaitul si scrasnitul din dinti !!!   :o

==================================================



===============================================

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/n0s7Ea67erI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/4yFS5P_LSho" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
« Ultima Modificare: Mai 21, 2017, 11:45:20 pm de Gusteru »
=== ADMINISTRATOR SITE ===
TEL +(4) 0740 485 474 (ORANGE)
Email   george.gusteritan @ gmail.com
YM       TrabyRo (DOAR pt mess)
SKYPE  gusteritan.george
FaceBook www.facebook.com/gusteritan

Offline stelian

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 225
Re: Impresii Intalnirea Trabantistilor Cisnadioara 2017
« Răspuns #7 : Mai 21, 2017, 10:59:31 pm »
Gustere sa ne vedem cu bine si la alte intalniri si Andre si Bogdan a fost o placere din partea mea sa va pot ajuta ma bucur ca putem sa fim atat de uniti si a fost foarte frumos mie unul mi-a placut la nebunie�😉
0756560641