Autor Subiect: Impresii Cars RETRO PARTY 2018 - 13 - a ediție.  (Citit de 4105 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline JetSS

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 433
  • B-885-DDR
Impresii Cars RETRO PARTY 2018 - 13 - a ediție.
« : Iulie 09, 2018, 09:41:44 pm »
Super intalnirea,  multumim Trabant Klub Odorhei,  Imre,  si tuturor celor care au ajutat la organizare.  La anul propun sa fie o saptamana intreaga,  au trecut prea repede cele 4 zile. Sa ne vedem cu bine.

Offline Bujie

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 200
Re: Impresii Cars RETRO PARTY 2018 - 13 - a ediție.
« Răspuns #1 : Iulie 10, 2018, 06:11:41 pm »
Si din partea mea MULTUMESC Trabant Club Odorhei si, sigur ca da, IMI. Sper din tor sufletul ca anul viitor sa pot veni, si sa o fac cu Trabantul nu cu Fiat-ul. Toate cele bune si inca odata, MULTUMESC.

Offline catana

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 171
Re: Impresii Cars RETRO PARTY 2018 - 13 - a ediție.
« Răspuns #2 : Iulie 10, 2018, 09:26:12 pm »
Bai frate ,la cat se chinuie omul asta sa ne faca sa ne simtim bine an de an at merita sa puneti niste poze!
O sa zica unii de ce nu pun eu insa consider ca la cum am participat eu [unii stiu am venit de dragul lor] nu am aceasta atributie  si ma descurc si greu cu pusul ;D

Offline Radu Cornel

  • Trabantist Junior
  • **
  • Mesaje postate: 59
  • Retro
Re: Impresii Cars RETRO PARTY 2018 - 13 - a ediție.
« Răspuns #3 : Iulie 11, 2018, 10:12:50 am »
O intalnire emblematica , organizata cu mult suflet , de natura sa ne uneasca si binedispuna in acelas timp.
Multumesc Imre , si colaboratorilor tai pt. privilegiul onorant de a fi in mijlocul vostru.
La buna vedere.
                            Cu aleasa consideratie,  C. Radu. :wave:

Offline Nicuta

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 142
  • BV 77 VIS
Re: Impresii Cars RETRO PARTY 2018 - 13 - a ediție.
« Răspuns #4 : Iulie 11, 2018, 10:50:59 pm »
Multumim frumos organizatorilor, sponsorilor iar pentru IMI si familiei lui, un 10 cu FELICITARI!  :love10: :notworthy:. Ne-am simtit foarte bine, totul a fost la superlativ.  :hello2: :wave: Sa ne vedem cu bine, in 2019  :walk:  :hello:

Offline Bujie

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 200
Re: Impresii Cars RETRO PARTY 2018 - 13 - a ediție.
« Răspuns #5 : Iulie 12, 2018, 08:36:52 pm »
Incerc sa pun eu niste poze. Nu sunt complete, sper sa revin si cu altele.








































Offline catana

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 171
Re: Impresii Cars RETRO PARTY 2018 - 13 - a ediție.
« Răspuns #6 : Iulie 15, 2018, 09:40:13 pm »
Asa si? De la parade nimic?Ca astea imi par cam statice...

Offline Bujie

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 200
Re: Impresii Cars RETRO PARTY 2018 - 13 - a ediție.
« Răspuns #7 : Iulie 16, 2018, 06:04:53 pm »
Va rugam sa ne scuzati de neprofesionalism.

Offline catana

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 171
Re: Impresii Cars RETRO PARTY 2018 - 13 - a ediție.
« Răspuns #8 : Iulie 18, 2018, 10:14:35 am »
Nu e vorba de neprofesialism ,pozele sun bune dar masinile sunt ca la expozitie si 2-3 oameni colo si colo ,e vorba de animatie ,participant si starea de spirit :D

Offline dumitru

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 100
Re: Impresii Cars RETRO PARTY 2018 - 13 - a ediție.
« Răspuns #9 : Iulie 29, 2018, 01:33:20 pm »
Acum scriind aceste frumoase impresii și amintiri,de la Odorhei,stau ca pe ace știind că pe meleagurile Făgărașului zburdă trăbănțeii și le sar pistoanele de bucuria reîntîlnirii iar ieu cu traby din serioase motive nu am putut participa,dar nui nimic sunt sufletește cu voi și nu mai e mult până la CV și ne vom revedea din nou. La Odorhei a fost super neam simțit bine noi copiii în largul lor ca de obicei,surprizele și totul a fost plăcut cum de altfel nici nu se putea apropo de copii au amintirea permanentă premiul cel mare de la tombolă lau instalat în camera lor.Cuvintele nu sunt de ajuns pentru a mulțumi organizatorilor care au depus tot efortul să ne întâlnim pentru a ne simți bine și de a face posibilă revederea cu cei dragi trabantiști vechi și noi și cu toată lumea ce a fost acolo .Noi spunem multă sănătate organizatorilor și ajutoarelor lui,și să fie mândri de ce au făcut acum și în ani care au trecut,și să nu ne uite în ani ce vor veni.

Offline sasul

  • Trabantist Junior
  • **
  • Mesaje postate: 67
Re: Impresii Cars RETRO PARTY 2018 - 13 - a ediție.
« Răspuns #10 : Iulie 30, 2018, 02:38:22 pm »
Acum scriind aceste frumoase impresii și amintiri,de la Odorhei,stau ca pe ace știind că pe meleagurile Făgărașului zburdă trăbănțeii și le sar pistoanele de bucuria reîntîlnirii iar ieu cu traby din serioase motive nu am putut participa,dar nui nimic sunt sufletește cu voi și nu mai e mult până la CV și ne vom revedea din nou. La Odorhei a fost super neam simțit bine noi copiii în largul lor ca de obicei,surprizele și totul a fost plăcut cum de altfel nici nu se putea apropo de copii au amintirea permanentă premiul cel mare de la tombolă lau instalat în camera lor.Cuvintele nu sunt de ajuns pentru a mulțumi organizatorilor care au depus tot efortul să ne întâlnim pentru a ne simți bine și de a face posibilă revederea cu cei dragi trabantiști vechi și noi și cu toată lumea ce a fost acolo .Noi spunem multă sănătate organizatorilor și ajutoarelor lui,și să fie mândri de ce au făcut acum și în ani care au trecut,și să nu ne uite în ani ce vor veni.
Te asteptam la Fagaras cu tot dragul in anul care vine. Ultimul weekend din luna iulie a anului 2019

Offline borsas

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 280
Re: Impresii Cars RETRO PARTY 2018 - 13 - a ediție.
« Răspuns #11 : August 01, 2018, 06:55:08 pm »
Dragi Colegi de Marcă,

Îmi cer scuze, dar din cauza timpului, doar acuma vă pot scrie.

Pe această cale doresc  să le mulțumesc Tuturor participanților pentru faptul că ne-au onorat cu  prezența Lor, la a 13-a Retro Cars Party, și cu această prezență am ridicat să zic așa nivelul calitativ a evenimentului. 

Vă mulțumim pentru sumele oferite pentru  tombolă,  pe care le-am înmânat asociației cu mare bucurie și iubire! 😊😍🙌👼

De asemenea, suntem recunoscători pentru vremea bună că a ținut cu Noi, pentru că nu a plouat și astfel am putut să ținem programele pentru copii. 🌝🌞☀👨‍👨‍👦‍👦

Am observat că simulatorul a avut un mare succes și promitem că și la anul va fi aici.🎮🏆💽

Și nu în ultimul rând, le mulțumim sponsorilor, pentru că fără Ei, acest eveniment nu ar fi fost posibil, totodată mulțumim Poliției Locale și Poliției Municipiului din Odorheiu Secuiesc , pentru că ne-au ajutat ca parada să se desfășoare în siguranță! 💰 🚔 👮

La revedere în 2019 ✋ 👑

Offline popeyej

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 346
  • DB 01 JWS, DB 11 JWS
    • panouri solare
Re: Impresii Cars RETRO PARTY 2018 - 13 - a ediție.
« Răspuns #12 : August 03, 2018, 05:30:38 pm »
O întâlnire super. Mai ales pentru copii. Pentru ca, dacă copiii se simt bine, părintii se simt si ei si mai bine. Într-adevăr, vremea a creat ceva emoții, dar, una peste altul, a tinut cu noi. Si simulatorul a fost marfa. Bravo organizatorilor, mulțumim pentru implicare si .. abia așteptăm sa venim si anul viitor.
 :blob7:
Vodafone 0723454235