Autor Subiect: Tot la fel de rar ca si Trabantul meu, in rest diferit, Jeep Cherokee Jamboree  (Citit de 9253 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline iulian1andrei

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 570
Re: Tot la fel de rar ca si Trabantul meu, in rest diferit, Jeep Cherokee Jamboree
« Răspuns #30 : Septembrie 08, 2014, 04:30:06 pm »
A avut rugina pe plafon, pragul drept stramb si ruginit, plafon stramb pe lateral stanga si ruginit langa haion. In plus am montat consola plafon cu busola termometru, lampi individuale si suport ochelari.

Offline alex giani

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 3 660
Re: Tot la fel de rar ca si Trabantul meu, in rest diferit, Jeep Cherokee Jamboree
« Răspuns #31 : Septembrie 08, 2014, 09:07:38 pm »
Pai si i -ai refacut tablaria? E prea faina sa  nu o refaci, cat despre pagube asta e din cauza padurii si terenului accidentat.
Nu exista suferinta mai mare decat amintirea fericirii trecute, in timp de nenorocire.

“Dante Alighieri, citat despre durere”

Offline iulian1andrei

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 570
Re: Tot la fel de rar ca si Trabantul meu, in rest diferit, Jeep Cherokee Jamboree
« Răspuns #32 : Septembrie 09, 2014, 08:40:59 am »
Am terminat de refacut, in primele 8 poze este starea actuala. Cat despre padure, doar eu am scos-o de maxim 10 ori in 2 ani, in rest a mers doar pe asfalt in Elvetia, dupa care in Romania a carat elvetianu ceva materiale de constructii pentru o casa iar apoi a cam stat cativa ani.