Autor Subiect: "Machetele" mele, si cine ar mai vrea.  (Citit de 3410 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Serghei

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 184
  • Spidertrab, spidertrab, does whatever a spidertrab does. Can he swing from a net? No he cant, he's a trab. Watch out for the spidertrab!!!
"Machetele" mele, si cine ar mai vrea.
« : Decembrie 18, 2010, 01:00:41 pm »
Ieri mi-am achizitionat de la un magazin de jucarii de aici din sibiu 2 machete de trabi. Nu-s ele cine stie ce precise (difera interioarele, burta masinii, capacele de la roti si barile sunt aproximative), dar sunt in ideia de trabant. Pe aia aia mai mare am dat 35 de Ron si pe aia mica 10. Nu e trecuta scara pe ele, dar Mini-ul din imagine e 1/43, iar moneda e 50 de Pfennig DDR-isti din 1968, asta asa ca sa va faceti o ideie cam cat de mari sunt. Sunt din metal si la cea mare se deschid usile. Daca mai vrea cineva, mai sunt, magazinul e serios, elibereaza bonuri si chestii de genu. Am mai vazut interesant mercedes 300 gulwing (sper c-am scris bine), tot la fel ca trabiul mare, vw-uri diverse modele si mai erau cate ceva, la acelasi pret. Daca vrea cineva lasati un semn.


P.S. Scuze de poze, dar mi-au dat coltul acumulatorii de la camera si sunt facute cu telefonul.
« Ultima Modificare: Decembrie 18, 2010, 01:25:23 pm de victor »
SV-69-FUM

Un "Green".....2 "Green" !

Offline dj_tynu_172

  • Natura ne aseamana,educatia ne deosebeste
  • Trabantist Incepator
  • *
  • Mesaje postate: 21
Re: "Machetele" mele, si cine ar mai vrea.
« Răspuns #1 : Aprilie 30, 2013, 10:57:01 pm »
opa inca un sibian pe aici :D la ce magazin ai vz vw,mercedesuri si ce ai mai mentionat u pe aici? :D m-ar interesa un model anume de bmw 316,318,320 depinde care din ele il gasesc...am vazut ceva trabant la etajul 2 in magazinul dumbrava ;)
Natura ne aseamana,educatia ne deosebeste

Offline nello

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 190
Re: "Machetele" mele, si cine ar mai vrea.
« Răspuns #2 : Mai 01, 2013, 10:56:07 pm »
buna treaba ...Trabant am deja,m-ar interesa o macheta ,daca este asa ceva  . multam  :)

Offline remi

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 3 502
  • fa ce trebuie sa faci
trabant 1,1 kombi 1990
 tel. 0720 615 570  (acum sunt in reteaua cosmote,portat din vodafone)

Offline nello

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 190
Re: "Machetele" mele, si cine ar mai vrea.
« Răspuns #4 : Mai 01, 2013, 11:28:21 pm »
mersi REMI...ceva s-a intamplat nu asta am vrut sa scriu..Macheta  TRABANT am deja, m-ar interesa o macheta golf 2 daca este asa ceva
puii mei stie ce s-o fi intamplat de a disparut jumatate din ce am scris .... =)) ce chestie,noroc ca nu o iesit altceva ,mai grosolan