Autor Subiect: Cumpar tubsuport volan, toba fata tip vechi si plastice colorate din kilometraj  (Citit de 3720 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline iulian1andrei

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 570
Cumpar suportul de la volan tip tub pecare vine prinsa si maneta semnalizare, toba fata tip vechi cu tuburile de caldura, oglinda, maner ridicare geam facute pt modelele p601 pana in 1972 si plastice colorate de la bec indicator baterie, semnalizare si faza lunga de la un kilometraj desfacut daca are cineva. email:iulian1andrei@yahoo.com
« Ultima Modificare: Mai 01, 2009, 07:23:27 pm de iulian1andrei »

Offline trabilover

  • Trabantist Incepator
  • *
  • Mesaje postate: 16
  • 0724741133
Up!
de ce nu postezi un numar de telefon?...ar fi mult mai simplu.in ce priveste piesele pentru trabant,pot acoperi aproape orice solicitare.numarul meu de telefon este o724741133.cristian.

Offline iulian1andrei

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 570
Nr meu de telefon e 0724256788.

Offline iulian1andrei

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 570
Cumpar suportul de la volan tip tub pe care vine prinsa si maneta semnalizare, toba fata tip vechi cu tuburile de caldura, oglinda, maner ridicare geam facute pt modelele p601 pana in 1972. email:iulian1andrei@yahoo.com 0724256788

Offline alex giani

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 3 660
Vorbeste cu cristi ca gasesti piesele mie mi s-a pus pata pe niste manere pt macaralele de geam modelul ala pe care le cauti u din aluminiu am gasit la el l-am montat sunt frumoase foc .
Nu exista suferinta mai mare decat amintirea fericirii trecute, in timp de nenorocire.

“Dante Alighieri, citat despre durere”

Offline alex giani

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 3 660
App ca mi-am adus aminte zi-mi unde stai mai exact in arges si daca poti veni la gara din pitesti data viitoare cand merg la prietena mea iti dau manerele de la macarale sunt exact ce cauti u modelul vechi din aluminiu nu mai imi plac ti-le dau tie fara nici o pretentie ,lasa un mesaj si spune-mi daca mai esti interesat si te anunt cu 2 zile inainte sa vin in pitesti asa estimativ cam peste 2 saptamani mai ajung pe acolo bafta multa.
Nu exista suferinta mai mare decat amintirea fericirii trecute, in timp de nenorocire.

“Dante Alighieri, citat despre durere”

Offline iulian1andrei

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 570
Cumpar toba fata tip vechi cu tuburile de caldura, oglinda, scrumiere spate şi centuri de siguranţă facute pt modelele p601 pana in 1972. Restul ce mai era in titlu am gasit.
email:iulian1andrei@yahoo.com 0724256788

Offline Gusteru

  • TRABANT 1.1 / 1990
  • Administrator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 7 348
  • TM 90 DDR by IFA mobile DDR
    • Trabant Club Romania
... grea sarcina ... iti doresc bafta maxima. personal te tin minte (te am in sertarasul creierului cu toate astea vechi) ... dar pana acuma ... no luck
=== ADMINISTRATOR SITE ===
TEL +(4) 0740 485 474 (ORANGE)
Email   george.gusteritan @ gmail.com
YM       TrabyRo (DOAR pt mess)
SKYPE  gusteritan.george
FaceBook www.facebook.com/gusteritan

Offline iulian1andrei

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 570
Oglinda si scrumire am gasit si am luat, deci cu doua am rezolvat.