Autor Subiect: Caut tinichigiu Bucuresti  (Citit de 2708 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Andrei.P

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 848
Caut tinichigiu Bucuresti
« : Martie 24, 2016, 04:19:39 pm »
Sper sa fi postat bine aici daca nu, se poate muta unde trebuie,ma intereseaza un tinichigiu bun,am auzit de un anume D-l Nae dar nu am gasit nicaieri datele de contact ale dansului.Multumesc si o zi buna !
Succesul se ascunde in ambitia de a nu renunta!

Offline pater rafail

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 2 388
  • 0760 601 838
Re: Caut tinichigiu Bucuresti
« Răspuns #1 : Martie 24, 2016, 06:24:36 pm »
nea nae e un tinichigiu ok, decent; problema e ca lucreaza cu oxi, ceva ce toti am incercat sa evitam. si te-as sfatui si pe tine sa faci la fel!

Offline alex giani

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 3 660
Re: Caut tinichigiu Bucuresti
« Răspuns #2 : Martie 24, 2016, 06:39:00 pm »
De lucrat lucreaza bine ,are mana buna e meseriasi chiar si lucrari ample cand masina era coapta toata ,ca lucreaza cu autogen asta e ce sa ii faci ,in argon gasesti mai greu si consta mult probabil,la servisuri cu pretentii ori nu vor sa faca pe motiv ca ii jignesti cu masina ta ori arunca un pret exorbitant.Si sa o spun pe aia dreapta pe vremuri nu se lucra tot cu autogen?
Ce ma amuza pe mine e faptul ca vad multe servisuri care pe langa mecanica si vopsitorie sta mare scris si tinichigerie,am vb la unul f aproape de mine, cand i-am spus ca vreau sa fac tinichigerie deaia adevarata cu autogen ,taiat schimbat praguri belise ochii la mine de parca il injurasem de masa,a zambit si a zis ca el nu face deastea si ca pt el tinighigeria inseamna indreptat aripi cu migmag umplut cu chit si fibra si vopsit.
Nu prea mai gasesti meseriasi ,la pret decent sa dai de ceva batranel pensionat altfel servisuri specializate in restaurari dar aia rup la pret,in rest mesteri mari calfe si zidari care stiu de toate si in final nu stiu nimic sau cum le mai spun eu carpaci.
Nu exista suferinta mai mare decat amintirea fericirii trecute, in timp de nenorocire.

“Dante Alighieri, citat despre durere”

Offline Andrei.P

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 848
Re: Caut tinichigiu Bucuresti
« Răspuns #3 : Martie 24, 2016, 07:10:11 pm »
Problema la mine este intre oala rotii din spate si panoul spate,masticul cu timpul a crapat si apa si-a facut loc,nu este mult de munca la ea poate o mai fi pe sub duroplast,o sa vad când le desfac, urmeaza intre in reparatie capitala.
Si am nevoie de un meserias care sa nu strambe din nas când aude de Trabant,am mai fost la unii si când auzeau de Trabant spune-au ca nu au cum sa sudeze,ca este ba subtire tabla,ba nu stiu ce, totusi de unde pot face rost de numarul de telefon al lui Nae
Succesul se ascunde in ambitia de a nu renunta!

Offline pater rafail

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 2 388
  • 0760 601 838
Re: Caut tinichigiu Bucuresti
« Răspuns #4 : Martie 24, 2016, 07:12:36 pm »
da i un pm lui Remi si ti-l da el.

Offline Andrei.P

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 848
Re: Caut tinichigiu Bucuresti
« Răspuns #5 : Martie 24, 2016, 07:31:44 pm »
In regula,multumesc !
Succesul se ascunde in ambitia de a nu renunta!

Offline Bong

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 479
    • http://low-society.com/
Re: Caut tinichigiu Bucuresti
« Răspuns #6 : Martie 24, 2016, 08:04:49 pm »
dacă vrei un tinichigiu care e chiar artist, încearcă la MGS Auto. Adi, pe lângă faptul că are toate națiile de scule posibile, face orice îți bese mintea din orice.

ca persoană de contact pentru detalii și stabilirea unei constatări : Șerban Grigorescu 0721599399
If you gotta go down...GO LOUD!
GO STRONG!
GO PROUD!
GO ON!
GO HARD OR GO HOME!