Târg auto (inclusiv piese & altele) > Altele

Di tati

(1/3) > >>

MishuL:
Fac si eu un singur topic, ca daca fac pt fiecare chestie umplu primele 3 pagini ale sub-forumului  ;D

-Butelii normale de aragaz: 80 lei obisnuite, 100 lei cu guler (garda)
-Butelii tip Camping Gaz- sunt 3 marimi, vedeti pe net. Incepand cu 30 lei bucata. Am si diverse accesorii pt ele- reductoare, aparate ce se monteaza direct pe butelie (aragaz cu 1 sau 2 arzatoare, lampi....)
-Biciclete diverse si la preturi pt orice buzunar precum si ooorice piesa. Vand si la kit- adica ii dau umului un cadru, 2 roti corespunzatoare etc, tot ce trebuie si asambleaza singur
-Evident, ORICE piesa de Trabu
-Orice piesa dr Renault Laguna 2 mai putin motoarele si cutiile. Au fost 2 masini, 1,9 si 2,2 diesel- asta ca informatie pt esapamente, borduri etc. Una argintie alta verde abysse
-Multe roti complete, jante, anvelope. Am si de Trabi, am si de Mercedes- bus VW, am si de masini actuale- 205/55R16 de ex
-panouri 2/2 m din rama cornier si tabla neagra pt facut garaj, 2 usi de garaj de 1,5/2m. Suficient material pt un garaj de 5/3, poate 6/3 m.
-plasa de sarma impletita,veche, ruginita dar inca folosibila mult timp. 1 leu/kg

Accept si schimburi  :occasion14:

victor:
ai uitat de telefon si e bine daca ai pune si poze, tot asa, la gramada

interesante panourile alea, am de gand sa fac un garaj undeva si e musai sa il fac din materiale usoare, fara temelie etc.

MishuL:
Telefon nu, si pe olx, leboncoin etc discut doar pe net, urasc sa sune tel ca la gara. Pm aici pe forum...

Lemn de foc, salcam uscat la 3/4 din pretul pietei, pot transporta
Transporturi divrrse, inclusiv masini sub o tona
Catruse de imprimanta (ink si laser) goale pt reumplere si cartuse ink originale sau compatibile noi. Spuneti ce va trrbuie si vad daca am
2 osii de rulota cu sistem de franare
Elemente diverse de baza de rulota: lonjeroane, protzap, cap de cuplare etc
Fac cablaje de masina dupa model sau direct dupa masina- doar pt masini mai vechiute. Sertizarea papucilor cu scule profi

MishuL:
Incarcatoare pt orice fel de celular, originale, 5-15 lei
Celulare diverse, 80% din stoc cu butoane, restul cu ecran tactil., modele mai vechiute
Fiare de calcat, foehn-uri, cani electrice de fiert apa, mixere, pasatoare, frigidere mici
Rafturi, motoare de frigider
Cablu electric nou, monofilar sau multifilar, 1.5-16 mm2
La cerere aduc/ pun in functiune centrale pe lemne, motocultoare, cositoare, tractorase...

tzitzi_84:
 :wav: Asta da barbat !!!!!    :wav:

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

Du-te la versiunea completă