Autor Subiect: Impatimitii de Barkas  (Citit de 342867 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Mihai wartburgist

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 579
Re: Impatimitii de Barkas
« Răspuns #1020 : Mai 14, 2012, 12:03:01 am »
Da da, vitamine romanesti ;D

Offline autom

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 829
Re: Impatimitii de Barkas
« Răspuns #1021 : Mai 14, 2012, 09:30:24 pm »
Reveniti la On topic Plssss! Aici nu este nici un moderator? :mumum:

Si nu a luat vitamine ci ( in cel mai bun caz) Prostamol. :bootyshake:

Si da, eu am fost cu ideea de jucarie erotica a Barkas-ului :angel8: :angel8: :angel8:.

Si da , domnu'nenea IuliVoshod, inca sunt suparat pe matale :evil4: :evil4: :evil4: :evil4:, sper sa te bantuie treaba asta si sa te macine in asa fel incat sa iti faci autocritica si sa mergi pe drumul cel bun! :BangHead: :BangHead: :BangHead:
"...Asadar pompierul nu alege sa salveze omul bun, in detrimentul omului rau, asadar pompierul se arunca in flacari, riscandu-si viata, pentru a salv

Offline IuliVoshod

  • Automobilwerk Zwickau
  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 556
  • PH-88-DDR
Re: Impatimitii de Barkas
« Răspuns #1022 : Mai 14, 2012, 09:43:58 pm »
Si da , domnu'nenea IuliVoshod, inca sunt suparat pe matale :evil4: :evil4: :evil4: :evil4:, sper sa te bantuie treaba asta si sa te macine in asa fel incat sa iti faci autocritica si sa mergi pe drumul cel bun! :BangHead: :BangHead: :BangHead:

Mna...eu credeam ca nu te iei de un om necajit! l-ai vazut suparat si ai pus gaz pe flacara;in loc sa stingi cum ti-e meseria!   :sad3:
daca nu ai apreciat tu zeama naturala,de la stutul cazanului,de merge direct unde te doare;tu preferi spirt tras prin paine! Iar Mishu nu o zis nimic despre setea matale atat de arzatoare! Oricum daca ai timp, si vineri ne vedem si iti dau "datoria"!  :occasion14:

on-topic: capota de trabi se odihneste in bena Barkasului pazit de Lidi! (cosmarul Gusterului)!  :P
Trabantist de cursă lungă!!!
e-mail: iulianpruna11@yahoo.com
Tel: 0729111645

Offline autom

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 829
Re: Impatimitii de Barkas
« Răspuns #1023 : Mai 14, 2012, 09:59:03 pm »
Bre, nu asa se face autocritica  :dink: :dink:

Si chiar mi-a placut de matale asa suparat cum erai. Mergea sa fii si mai suparat..........Daca nu am avut jucarii cand eram mic.........

Sa iti zic ceva: cand vrei sa te iei de un om, gasesti nu un motiv ci o multime........na, asta s-a nimerit acum........... :violent5: :violent5: :violent5: E placut sa stingi un foc cu benzina: Se numeste stingere prin ardere totala.......... :violent5: :violent5: :violent5: :violent5: :violent5: :violent5: :violent5:

Acum vine vara si astept altfel sa imi dai ,,datoria,, . Sa vad daca ghicesti.......

Esti mic si pervers........ :icon_profileright: :icon_profileright:
"...Asadar pompierul nu alege sa salveze omul bun, in detrimentul omului rau, asadar pompierul se arunca in flacari, riscandu-si viata, pentru a salv

Offline IuliVoshod

  • Automobilwerk Zwickau
  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 556
  • PH-88-DDR
Re: Impatimitii de Barkas
« Răspuns #1024 : Mai 14, 2012, 11:18:17 pm »
Bre, nu asa se face autocritica  :dink: :dink:

Si chiar mi-a placut de matale asa suparat cum erai. Mergea sa fii si mai suparat..........Daca nu am avut jucarii cand eram mic.........

Sa iti zic ceva: cand vrei sa te iei de un om, gasesti nu un motiv ci o multime........na, asta s-a nimerit acum........... :violent5: :violent5: :violent5: E placut sa stingi un foc cu benzina: Se numeste stingere prin ardere totala.......... :violent5: :violent5: :violent5: :violent5: :violent5: :violent5: :violent5:

Acum vine vara si astept altfel sa imi dai ,,datoria,, . Sa vad daca ghicesti.......

Esti mic si pervers........ :icon_profileright: :icon_profileright:

...te si vezi in videoclipurile celor de la RAMMSTEIN! of of of...feuer frei!
zi aici sa vada toata tara ce vrei de la viata mea?!? ??? ce vrei in loc de rom alb?!? ca nu pot pleca la sibiu linistit! mi-e si frica,noaptea pe drum! :fucyc:
@Gustere,daca printr-o extorsiune a norilor ce indoaie burlanu de scurgere provocata de acest barcasist,nu ajung io trabantist la intrunire,lui sa-i dai Ban!  :violent1:  =)) =)) =))
Trabantist de cursă lungă!!!
e-mail: iulianpruna11@yahoo.com
Tel: 0729111645

Offline victor

  • Membru Fondator
  • Global Moderator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 8 661
  • BT 85 GAV Power of Simplicity
    • www.VictorGavriluta.ro
Re: Impatimitii de Barkas
« Răspuns #1025 : Mai 14, 2012, 11:23:15 pm »
baaa, da ce ploaie de blesteme pe aici,
ia gata, "ciocu' mic si la culcare"
@Autoame, nu mai visa (la ora asta) la lichidu ala alb, o sa ajunga el intr-o zi cu soare la tine, numa ca pana atunci tu tre sa fi copilas cuminte si sa te odihnesti, adica sa mergi la somn bre =)))

Offline autom

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 829
Re: Impatimitii de Barkas
« Răspuns #1026 : Mai 15, 2012, 08:01:48 pm »
ce vrei in loc de rom alb?!?

Organizeaza un ritual cu 3 cadane ( preferabil virgine) in jurul Barkas-lui nostru  :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie: :angel13:

4?

Edit: 5?
"...Asadar pompierul nu alege sa salveze omul bun, in detrimentul omului rau, asadar pompierul se arunca in flacari, riscandu-si viata, pentru a salv

Offline victor

  • Membru Fondator
  • Global Moderator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 8 661
  • BT 85 GAV Power of Simplicity
    • www.VictorGavriluta.ro
Re: Impatimitii de Barkas
« Răspuns #1027 : Mai 15, 2012, 08:30:26 pm »
ce vrei in loc de rom alb?!?

Organizeaza un ritual cu 3 cadane ( preferabil virgine) in jurul Barkas-lui nostru  :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie: :angel13:

4?

Edit: 5?
nesatulule

Offline autom

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 829
Re: Impatimitii de Barkas
« Răspuns #1028 : Mai 15, 2012, 08:54:21 pm »
La fel m-a intrebat si prima oara: CE VREI SA ITI ADUC? Am raspuns ( tocmai facea nevasta treaba prin bucatarie  si  rasturnase din greseala  sticla mea jumate plina): Rom ALB. Daca nu ma intreba nu ziceam nimic. Daca ma certam pe alta tema cu sotia, ii ziceam altceva......Acum zice ca's betiv........desi ma chinui cu o stica de juma de an si toti prietenii pe care ii invit sa bea ( doar sa termin clondirul) ma refuza......

Mai bine ii cerem altceva ( oricum, ma gandesc eu, sunt neintrecut la asa ceva  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:)

Acu iar ma intreaba: In loc la ROMUL ALB ce sa iti aduc? Am raspuns iar............

Sa vedem daca zice ca's................ :angel13: sau........... :evil4:


Ps. Hilizau cu , virgula, curvar nu aveti?
« Ultima Modificare: Mai 15, 2012, 08:59:43 pm de autom »
"...Asadar pompierul nu alege sa salveze omul bun, in detrimentul omului rau, asadar pompierul se arunca in flacari, riscandu-si viata, pentru a salv

Offline IuliVoshod

  • Automobilwerk Zwickau
  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 556
  • PH-88-DDR
Re: Impatimitii de Barkas
« Răspuns #1029 : Mai 15, 2012, 10:13:58 pm »
...mai bine ramanem la rom-ul alb! auzi la el 4-5 cadane! Care barkas? Care al nostru?  @D- stie ce postezi tu p-aici?!?   :violent1:

Acum vine vara si astept altfel sa imi dai ,,datoria,, . Sa vad daca ghicesti.......
Acu iar ma intreaba: In loc la ROMUL ALB ce sa iti aduc? Am raspuns iar............

==== poza stearsa ===
« Ultima Modificare: Mai 16, 2012, 09:37:38 pm de Gusteru »
Trabantist de cursă lungă!!!
e-mail: iulianpruna11@yahoo.com
Tel: 0729111645

Offline Mihai wartburgist

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 579
Re: Impatimitii de Barkas
« Răspuns #1030 : Mai 15, 2012, 10:15:56 pm »
Mah calmeaza-te ca ti-o iei.Lasa spirtu sa-ti speli franele.

Hai, :violent1: raus d-aci din topicu nostru

Offline autom

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 829
Re: Impatimitii de Barkas
« Răspuns #1031 : Mai 16, 2012, 07:10:50 pm »
Las-o pe Mona....... :mumum:

E de rau cu matale mai nene.......Chiar nu stiu ce ai matale in cap..........

Bati niste apropouri chiar nelalocul lor. Eu glumesc, ajut ,ma cert, impac dar vad ca matale chiar esti nasparliu in gandire..........

Imi pare rau pentru asta.



Edit: Si ACUM chiar m-am sucarit rau de tot...........

Edit 2. CHIAR RAU!
"...Asadar pompierul nu alege sa salveze omul bun, in detrimentul omului rau, asadar pompierul se arunca in flacari, riscandu-si viata, pentru a salv

Offline IuliVoshod

  • Automobilwerk Zwickau
  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 556
  • PH-88-DDR
Re: Impatimitii de Barkas
« Răspuns #1032 : Mai 16, 2012, 09:50:13 pm »
Mno sa-mi fie cu iertare de-am suparat la matale nea Mircio';! Nu asta fu' intentia! si chiar iti sunt profund indatorat pentru treaba aia;si nu numai cu aia!  :notworthy: iar "datoria" e doar o chestiune de timp pana o achit! -o fi de la vremea asta schimbatoare;sau de la stresesiune! :icon_study:
Inca o data cer scuze, si promit ca nu oi mai supara cu nimic pe oamenii cei mari!  :sad5:

p.s. ma voi rezuma la machetuta mea scara 1:1! :sad3:
Trabantist de cursă lungă!!!
e-mail: iulianpruna11@yahoo.com
Tel: 0729111645

Offline Mihai wartburgist

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 579
Re: Impatimitii de Barkas
« Răspuns #1033 : Mai 17, 2012, 12:06:42 am »
Vai cate pleaca de la alcool !!!  :violent5:

I-am spus sa se linisteasca,acum face ca barkasistu' Draku--momentan has left the building -cred ca doarme in Trabant :laughing8:

Apropo Mona a fost de(...sfacut.).a  ca m-am accidentat usor la un deget , asa ca iese din discutie, ce a mai ramas va trece prin pompa de frana a Barkas-ului ca are mare nevoie de niste spalaturi "stomacale"  :icon_colors:
A Barkas-ului si nu a Trabantului sau --trebuie tinut cat mai departe de alcool
Gata, la culcare !

Noapte Buna Copiii ! :sleepy2:

Offline autom

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 829
Re: Impatimitii de Barkas
« Răspuns #1034 : Mai 18, 2012, 07:45:42 pm »
Mda..........
"...Asadar pompierul nu alege sa salveze omul bun, in detrimentul omului rau, asadar pompierul se arunca in flacari, riscandu-si viata, pentru a salv