Autor Subiect: Pentru prima data pe forumul Traby Club Romania ? Citeste aici...  (Citit de 12256 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline victor

  • Membru Fondator
  • Global Moderator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 8 661
  • BT 85 GAV Power of Simplicity
    • www.VictorGavriluta.ro
Salutare Vizitatorule,

Ne face deosebita placere sa stim ca ne vizitati forumul Traby Club Romania.
Insa , ne-am bucura foarte mult daca am stii ca va pasioneaza aceasta marca auto (sau in general IFA) astfel incat sa va alaturati noua prin crearea unui user.

De ce sa va faceti un user pe forumul Traby Club Romania?
In primul rand pentru a putea avea acces la toate resursele Tehnice care pot fi gasite pe forumul Traby Club Romania.
In momentul de fata (09.03.2010) puteti avea acces (daca va inregistrati) la o multitudine de manuale de intretinere , scheme tehnice si electronice , manuale mecanica ale autovehicolelor IFA Trabant 601 S , de Luxe , 1.1 , Wartburg ,Barkas , Camioane Robur cat si a unor autovehicole autohtone cum ar fi marca Lastun sau Dacia 1100.

In al doilea rand , pentru a interactiona cu comunitatea trabantistilor si pentru a discuta pe diferite teme legate de aceasta marca auto. Puteti de asemenea sa fiti la curent cu toate propunerile sau intalnirile Traby Club Romania. In momentul de fata puteti vizualiza doar cateva sectiuni din forum (partea IMPORTANTA este restrictionata vizitatorilor).
Si nu in ultimul rand pentru sectiunea Bazar unde puteti sa vindeti sau sa cumparati : masini , piese second / noi / reconditionate , etc. Sectiunea cu adresele magazinelor cu piese si atelierele de reparatii IFA.

Plus multe alte surprize si chestii interesante si utile.



- Care sunt conditiile pentru a avea un cont pe forumul Traby Club Romania ?
Conditiile sunt simple. In primul rand trebuie sa fiti un pasionat al marci auto IFA sau sa detineti unul dintre autovehicolele fabricate : Trabant S , de Luxe , 1.1 , P50 , etc.
Apoi cititi cu atentie Regulamentul forumului si numai in cazul in care sunteti de acord cu el puteti sa va creati un cont.


In speranta ca v-am convins si va veti alatura noua , va uram : Bine ati venit !

Inregistrarea,utilizarea nelimitata a forumului si a materialelor tehnice aflate in el este GRATUITA ! Unica conditie este respectarea regulilor forumului , a echipei de administrare/moderare precum si bineinteles a tuturor useri-lor lui.


                     CONT NOU AICI : http://traby.ro/forum/index.php?action=register

Echipa Traby Club Romania




p.s. pentru orice fel de problema , nu ezitati sa ne contactati folosind adresele si numerele de telefon de la sectiunea aferenta Contact .
« Ultima Modificare: Septembrie 29, 2010, 09:36:09 am de Gusteru »