Autor Subiect: Intalniri de weekend in BUCURESTI a iubitorilor/iubitoarelor de TRABANT  (Citit de 253756 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline pater rafail

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 2 388
  • 0760 601 838
   Da' de parcarea din fata Academiei Roamne ce ziceti??? Asta-seara erau foarte multe masini parcate acolo, bag de seama, ale insilor care venisera la concert. Asadar, e intrare libera, e parcare foarte mare si cred/sper ca maine va fi libera. Sa treaca unu' care ajunge mai devreme si sa vada daca e loc. Ar fi o solutie buna, avand in vedere ca e la 800 de metri de Piata.
  liviule, da' cu ce vii, tata? mare sofer mai iesti si tu daca vii pe jos!

Offline Viorel Balmez

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 4 393
Este o idee, dar nu este prea tarziu acum? Cum afla toti? Academia Romana se afla in stanga Casei Poporului ;)

Offline remi

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 3 502
  • fa ce trebuie sa faci
aa . pai acolo mai ales duminica e libera , ar fi foarte bine acolo
trabant 1,1 kombi 1990
 tel. 0720 615 570  (acum sunt in reteaua cosmote,portat din vodafone)

Offline pater rafail

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 2 388
  • 0760 601 838
   se presupune ca ne stim unii pe altii... in cel mai rau caz ne sunam... o sa anunt si eu pe care-i am in agenda telefonului. ce sa faci daca nu e loc unde voiam initial?!
 

Offline pater rafail

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 2 388
  • 0760 601 838
   ramane stabilit pt academia romana, in fata , in parcare! cei carora le stiu numerele, au fost anuntati. cei carora le mai stiti voi numerele, anuntati-i va rog!
  P.S> Victor, te rugasem sa mai te uiti si tu, macar o data pe zi, la lista de prezenta de la noi! Eu stiu ca si voi sunteti in pregatiri, dar na! Era frumos sa te ingrijesti si de noi, ca suntem si noi tot trabantisti...  :(

Offline Andrei.B

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 108
Nu pot sa ajung vremea este urata.ne vedem cu alta ocazie. :(

Offline victor

  • Membru Fondator
  • Global Moderator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 8 662
  • BT 85 GAV Power of Simplicity
    • www.VictorGavriluta.ro
- Viorel - in principiu?!
  - Remi - tot "in principiu"!
   - Iulian
   - Marian - prietenul lui Viorel
   - Cristi
    - Remi
    - "Schumy"
    - George
    - Marian - prietenul lui george
    - Raoul
    - saptezeci (tudor)
    - Doamna Cornelia
__________________________
pe care l-am omis sa spuna.


Pater, poti sa faci si tu lista (cum ti-am spus si in email) si eu intru doar sa o lipesc sau sa editez prima lista. \nu stiu ce altceva ai fi vrut sa mai fac. :-?? Nu am inteles remarca (rautacioasa de altfel) "Era frumos sa te ingrijesti si de noi, ca suntem si noi tot trabantisti.."

tot ce scrieti eu verific insa daca eu nu scriu la un topic sau nu raspund nu inseamna ca nu stiu ce este pe forum cu unii sau altii sau ce sa mai scris.

Offline remi

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 3 502
  • fa ce trebuie sa faci
gata ,s-a intamplat minunea ,poze la sectiunea dedicata
trabant 1,1 kombi 1990
 tel. 0720 615 570  (acum sunt in reteaua cosmote,portat din vodafone)

Offline victor

  • Membru Fondator
  • Global Moderator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 8 662
  • BT 85 GAV Power of Simplicity
    • www.VictorGavriluta.ro
ook. Atunci nu se mai discuta pe aceasta tema in acest topic pana la urmatoarea Propunere de intalnire in Bucuresti.

Impresiile aici : http://www.traby.ro/forum/index.php/topic,2150.msg25822.html#new

Offline Viorel Balmez

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 4 393
Cum am stabilit, la ultima intalnire, a venit si vremea de un GRATAR :hello2: Sa avem timp, sa ne organizam, am stabilit ca data 05.06.2011, in zona Padurea Calugareni. Am pus Duminica, deoarece sambata mai suntem pe la munca. In principiu, fiecare aduce ce-i place, bineinteles si cu gratarul din dotare. Deschidem lista si daca cineva are orice alta sugestie, ne reorientam :hello:

Offline @Ll13n

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 387
  • IF-01-RAW
Asta ar venii a 2-a zi dupa parada nu? ;D Sa vorbesc cu tata, destul de posibil sa nu vrea din cauza de timp, dar poate vin cu cineva sau cu autobuzu sau ceva... :blob7:
Mihnea Pirlogea
Mail: mihneap95@gmail.com
Tel: 0729964670

Offline Viorel Balmez

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 4 393
De asta am si anuntat cu doua saptamani inainte, sa avem timp sa e organizam ;)

Offline Viorel Balmez

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 4 393
Vremea, se pare ca in continuare este ploioasa :( Oricum, nu prea se inghesuie nimeni, asa ca mai amanam :occasion14:

Offline Mortu George

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 2 072
  • B-09-UHV
Am putea sa ne intalnim duminica asta (05.06.2011) tot in fata academiei. Daca la gratar nu merge nimeni macar ne vedem o ora ca si data trecuta...
Posesor Trabant 601 S (de_luxe) 03.1988 dobândit din familie și "crescut" în el...
Telefon: 0722512217
http://www.traby.ro/forum/index.php/topic,1283.0.html

Offline Viorel Balmez

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 4 393
Eu vin. Putem acum si in fata Casei Poporului. Sau iar este ceva pe acolo? Cine mai vine? Macar sa fim cativa :occasion14: