Târg auto (inclusiv piese & altele) > Cumpărări maşini

interes achizitionare trabant 601

(1/2) > >>

axxro:
Salutare
Doresc sa achizitionez si eu un trabant. Ma intereseaza exclusiv modelul mai vechi de 601 (nu stiu exact anii, sunt novice in ale Trabantului).
Atasez poze cu modelul interesat (bari rotunjite, capace, interior cu volan subtire). Ma intereseaza sa fie complet si cu acte.
Va fi o masina de proiect. Stiu cu ce se "mananca" fiarele, atasez si o poza cu vw-ul meu.
Va multumesc
tel; 07428222992

trab

Bong:
mai bine caută unul bun. diferențele estetice, în afară de bucățile demontabile și ușor interschimbabile sunt infime și imposibil de sesizat pentru cineva care nu e cunoscător.

oricum să-l găsești cu toate accesoriile la un preț acceptabil e imposibil.

unele accesorii precum capace cromate, bări tip vechi, volan subțire în stare utilizabilă sunt rare rău de tot.e nevoie de răbdare multă.

pater rafail:
anii 60... Iulian de la Campulung are asa.. primul model de 601. nu prea dai de asa ceva.. bun cum zice Bong, mai bine. desi... nici sa pui bucatile astea mai vechi n-o sa fie usor, ca nu prea se gasesc in ro.. spor, dough!

trabi:
Poate mai este valabil:   http://www.traby.ro/forum/index.php/topic,5509.0.html

axxro:
Ma gandeam eu ca asa e cu modelele vechi si la trabant.... Nici nu ma prea grabesc, poate poate o sa apara la un moment dat....
Multumesc

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

Du-te la versiunea completă