Arhiva > ARHIVA Anunturi Târg auto & piese

De vanzare Dacia 1210-Ploiesti

(1/2) > >>

IuliVoshod:
Salutare, Se vinde Dacioara ca vioara! :))  an fabricatie 1984; 1185cmc! Masina are motorul reparat cu set cilindrii-pistoane noi, vibrochen rectificat, cuzineti noi - biele-palier; pompa apa noua, carburator nou; toate garniturile noi; reparatia a fost facuta acum 3 ani si nu are mai mult de 1500km; tinichigerie si vopsita cu nuanta originala de albastru 68.

Acum un an a primit set de cauciucuri si camere all season noi; in toamna 2014 a primit planetare reconditionate aflate acum inca in garantie; bieletele de directie noi + geometrie roti; pivot dreapta inferior nou; cel de pe stanga era bun. Tot asta toamna a primit si instalatie GPL Marini SH omologata la RAR si trecuta in carte.
Pe masina merg toate luminile corespunzator; si toate becurile din bord! Se mai da cu cd-player Blaupunkt si difuzoare pioneer!

Dacioara are itp pana in 10.2016 si asigurare pana in aprilie 2014! Ofer fiscal rapid; nu am datorii la stat.

Masina am pregatit-o pentru mine si nu aveam in plan sa o dau; o am din martie 2010 si sunt al doilea proprietar.
Motivul vanzarii: mi-am luat alta masina, si nu imi permit sa intretin 3 masini si doua motociclete.

Pretul vanzarii este de 2000 RON, usor negociabil!

Telefon: 0729111645


Gusteru:
Ti-am mutat topicul la categoria "ALTELE" decat IFA.
BAFTA la vanzare Iuli. Sa o pui si pe classic car cluj forum. Sunt multi acolo ...

IuliVoshod:
Multumesc nenea Gusteru'! Chiar vroiam sa scriu daca nu e ok locul, sa fie mutat! Pe clasic car cluj l-am pus de o saptamana; asteptam cu interes!

Numai bine!  :icon_salut:

IuliVoshod:
Pret final 1700 Ron!  :help:

IuliVoshod:
Masina are 31 de ani; deci poate fi inscrisa cu succes la retromobil!

Ultimul pret 1600 Ron!!!

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

Du-te la versiunea completă