Autor Subiect: Iesire de weekend la lac cu trabantisti si trabantiste-lacul Cincis HD  (Citit de 3834 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Gusteru

  • TRABANT 1.1 / 1990
  • Administrator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 7 348
  • TM 90 DDR by IFA mobile DDR
    • Trabant Club Romania
salutare
Dupa ce am auzit la radio ca vor fi un milion de grade weekendul asta ne-am hotarat sa plecam undeva ... la balta  :P
Am ales o destinatie unde am mai fost - Lacul Cincis HD.
I-am sunat si pe KYD si prietena , trebuia sa vina si Mircea77 dar nu a putut (munci grele la fan  :icon_geek: )
Imi era dooor si pofta sa "ma dau" cu trabu'  :wav: Ne-am gratarit,ne-am bericit, am ascultat meciul lui LUCIAN BUTE (!!!! BRAVOOO !!! ) ... intr-un cuvant ne-am simtit bine impreuna.
PS  Daca nu ar fi ATAT DE MUUUULTI manelari in tara asta ... pfuiii bine ar fi. Pe unde incerci sa te ascuzni ... tot dai de un "trib" de ei . Daaar ... ata' e ... vrei liniste ... te duci in insula Creta  :icon_shaking2: Poze.
PS Kyd nu a venit cu traby ca n-are ITP. Ei sa fie  ;)
PS 2 Traby a mers excelent ... incarcat precum un magarus .. pe caldurile monstruoase (mers numai ziua) ... mi-a consumat per total aprox. 500 km ... 5,6 % . Mance-i tata bujiile lui  :angel8:


=== ADMINISTRATOR SITE ===
TEL +(4) 0740 485 474 (ORANGE)
Email   george.gusteritan @ gmail.com
YM       TrabyRo (DOAR pt mess)
SKYPE  gusteritan.george
FaceBook www.facebook.com/gusteritan

Offline victor

  • Membru Fondator
  • Global Moderator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 8 661
  • BT 85 GAV Power of Simplicity
    • www.VictorGavriluta.ro
da, spune si faza cu "desteptarea la ora 6:30" =)))

Offline Gusteru

  • TRABANT 1.1 / 1990
  • Administrator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 7 348
  • TM 90 DDR by IFA mobile DDR
    • Trabant Club Romania
Ce sa mai spun ?? M-am culcat la 2 jumate noaptea si nici nu era 7 dimineata "gruparea" de manelari/cocalari de serviciu a actionat butonul PLAY la mp3 playerul la ultra-jegul (adus din jermania de la srot) si ne-am trezit prin "sculare"  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: Te  :pottytrain5: pe ei si le  :violent5: de ultra-kokalar's :
Am incercat sa raman cu PLACUTUL din aceasta iesire  :icon_flower:
=== ADMINISTRATOR SITE ===
TEL +(4) 0740 485 474 (ORANGE)
Email   george.gusteritan @ gmail.com
YM       TrabyRo (DOAR pt mess)
SKYPE  gusteritan.george
FaceBook www.facebook.com/gusteritan

Offline victor

  • Membru Fondator
  • Global Moderator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 8 661
  • BT 85 GAV Power of Simplicity
    • www.VictorGavriluta.ro
noi sa fim sanatosi, putin v-ati deconectat de "miile de grade" din betoanele timisorene.
LAsa. nu fiti necajiti, recuperam data viitoare ;) stii unde ...

Offline otty92HD03WPC

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 636
no super tare aici am fost si io acuma 3 saptamani am stat un pic mai jos de unde ati stat voi ,super fain,am fost cu 5 prieteni si am stat  3 zile ultima zii cand sa plecam noaptea  si ploase no stai neica si scoate masina din noroi ,incerc cu fata nu mere intorc  dau cu spatele urcasem un pic mai mult ca si cu fata ,zic la prieteni hai inpingeti un pic ce vb nici nu se clintea ,le spun gata  hai toti la  rupt crengi am loat niste nisip de pe drum si asa am iesit .ori cand mas mai duce  acolo si cu siguranta cu trabu  :wav:
Attila