Întâlniri > Impresii

Intalnirea trabi - Bucuresti 2018

(1/6) > >>

Viorel Balmez:
Multumesc pentru participarea colegilor care au facut un efort sa vina si cu care am petrecut aproape o zi intreaga. Sper ca v-ati simtit bine, cu toate ca Bucurestiul este un oras foarte aglomerat si prea multe nu poti sa faci. Sa nu-l uit pe scumpul meu prieten Cristi Negoita, care a fost de un real ajutor si a inceput un recensamant al masinutelor noastre (un proiect frumos si util). Drum bun, inapoi pana la Suceava, prietenilor nostri fam. Romaniuc, care ne-au onorat cu prezenta. Cu ocazia asta, s-au intalnit si cu fostul prorietar, dl. Mezincescu (povestea am pus-o pe pagina de prezentare), al minunatei masinute restaurate. Sa ne vedem cu bine la urmatoarele intalniri! Urmeaza poze  :)

Viorel Balmez:
https://www.facebook.com/daciamiltie/posts/2066116110323933?notif_id=1523785140475363&notif_t=feedback_reaction_generic&ref=notif

Viorel Balmez:
O intalnire emotionanta a fost intre dl. Matei Mezi si dl. Viorel Romaniuc. O poveste frumoasa a unei masini :)

Cabrio:
Multumiri pentru organizare, sper ca data viitoare sa pot ajunge si eu cu grupul in afara Bucurestiului.
ProTV a inclus in jurnalele sale de stiri cateva minute de la intalnire. Din pacate, "brutul" postat pe site nu are sonorul interviurilor. Poate mai fac o incercare si le iese.
https://stirileprotv.ro/divers/adunare-a-trabantistilor-intr-un-parc-din-capitala-ztata-a-traversat-desertul-cu-un-rezervor-suplimentar.html
Urmeaza pozele proprii.

Bujie:
O intalnire frumoasa si pentru mine. Ma bucur ca am cunoscut o parte din colegii de pasiune. Imi pare rau ca nu am putut merge alaturi de o parte dintre ei catre Giurgiu. Poate data / datile viitoare. Sper ca pana la intalnirile ce vor urma sa termin masina a carei epopee am prezentat-o pe forum. De data aceasta am fost la intalnire cu berlina din 1987. Multumesc organizatorilor. Toate cele bune.

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

Du-te la versiunea completă