Autor Subiect: Paradă Hobby Sun Plaza  (Citit de 9301 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Mortu George

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 2 072
  • B-09-UHV
Re: Paradă Hobby Sun Plaza
« Răspuns #15 : Noiembrie 16, 2013, 09:49:08 am »
Nu a zis nimic de bani. Eu vroiam să întreb dar mi-a fost aiurea când știu că nu mă duc. Dacă aveam ceva sigur să-i zic, întrebam detalii. I-am zis că eu am probleme și nu particip iar de anunțat, nu s-a anunțat nimeni sigur. După, nu am întrebat câți bani se dau. Dacă chiar e cineva interesat, mă ocup eu de aflat detalii.
Posesor Trabant 601 S (de_luxe) 03.1988 dobândit din familie și "crescut" în el...
Telefon: 0722512217
http://www.traby.ro/forum/index.php/topic,1283.0.html

Offline @Ll13n

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 387
  • IF-01-RAW
Re: Paradă Hobby Sun Plaza
« Răspuns #16 : Noiembrie 16, 2013, 11:47:23 am »
Eu ma retrag, pe langa ca masina nu arata cat sa fie bagata in mall, din pacate nu am nici timp de stat acolo, ca mai apoi duminica sa vin dupa masina. E ultimul an la mine, BAC etc..sa n-o sfeclesc chiar acuma  =))
Mihnea Pirlogea
Mail: mihneap95@gmail.com
Tel: 0729964670

Offline Mortu George

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 2 072
  • B-09-UHV
Re: Paradă Hobby Sun Plaza
« Răspuns #17 : Noiembrie 16, 2013, 11:55:25 am »
Eu ma retrag, pe langa ca masina nu arata cat sa fie bagata in mall, din pacate nu am nici timp de stat acolo, ca mai apoi duminica sa vin dupa masina. E ultimul an la mine, BAC etc..sa n-o sfeclesc chiar acuma  =))

 :P Ultimul an ar fi Doctoratul, la sfârșit... mai ai ceva. BAC-ul e doar începutul. Succes cu învățatul. Nici eu nu mă strofoc... chiar dacă am timp și mașină, nu o pot conduce.  =))
Posesor Trabant 601 S (de_luxe) 03.1988 dobândit din familie și "crescut" în el...
Telefon: 0722512217
http://www.traby.ro/forum/index.php/topic,1283.0.html

Offline remi

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 3 502
  • fa ce trebuie sa faci
Re: Paradă Hobby Sun Plaza
« Răspuns #18 : Noiembrie 16, 2013, 08:01:37 pm »
eu as duce masina , nu stau in drum de ea , nu e ea tipla ,dar se uita lumea la ea
trabant 1,1 kombi 1990
 tel. 0720 615 570  (acum sunt in reteaua cosmote,portat din vodafone)

Offline pater rafail

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 2 388
  • 0760 601 838
Re: Paradă Hobby Sun Plaza
« Răspuns #19 : Noiembrie 16, 2013, 09:55:45 pm »
Dupa cum a spus George,nu e expozitia cat ar fi povestea din spatele masinii si a propietarului! Eu credca asta se cauta. Si asta e si esentialul,pt ca,no,masina e un fier fara suflet fara entuziasmul si insufletirea data de noi!

Offline doktor4carz

  • doktor4carz
  • Trabantist Incepator
  • *
  • Mesaje postate: 28
Re: Paradă Hobby Sun Plaza
« Răspuns #20 : Noiembrie 16, 2013, 11:10:49 pm »
Vă spun eu ce se caută la treburi de genul ăsta... Unele centre comerciale, firme private bla-bla au o ocazie. Drept urmare, mai-marii din multinaționala respectivă dau directive angajaților de la talpă să pună de un eveniment. Pentru care există, bineînțeles, un buget...care poate fi bugețel sau bugetoi, depinde de cine vorbim. Acum fiecare îl face cum îi trăznește devla...ăia de au beznă în creieri ca în cutia de viteze cheamă trupe rock și pe toți dracii, babardesc lovelele, treaba iese, șefii fericiți. Băieții deștepți caută pomanageli...de exemplu, expo de mașini gratis...trîntesc ei acolo ceva facturici, că vezi-Doamne cheltuieli cu evenimentu', și bagă mălaiu' frumușel la caraiman...ulterior îi puteți vedea pe timp de vară în taberele de corporatiști de pe litoralul grecesc sau aiurea... Mai sînt și excepții, e adevărat...a fost unul similar de ziua Franței, la maghernița aia de au făcut-o pe locul Mănăstirii Văcărești, dar ăștia n-au stat la discuție. Sas paraiu', banu' jos, ochii la ușă...și nu s-au calicit. Trebuia să duc atunci și eu DS-ul, dar uitaseră să mă întrebe și pe mine dacă vreau...și cum expun mașinile numai unde îmi place mie, le-am urat mult succes.

Cam asta e cu expozițiile astea...poate sînt eu desuet, dar mă cam deranjează să-și tragă alții lovele pe cîrca mea. Dacă îmi expun copăile pe undeva, o fac strict că-mi face mie plăcere sau pentru cîștigul meu...așa mi se pare corect.

Offline remi

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 3 502
  • fa ce trebuie sa faci
Re: Paradă Hobby Sun Plaza
« Răspuns #21 : Noiembrie 17, 2013, 12:53:09 am »
george , sa intrebi detaliile astea ,sa stim si noi care e treaba ,macar drumul sa il plateasca ei ,ca de stat langa masina nu voi putea ,si sper sa nu gasesc ceva in plus pe masina ,sau in minus ,asa ca nu stiu cum vor intreba despre masina ca hobby ,din moment ce nu stau langa ea
trabant 1,1 kombi 1990
 tel. 0720 615 570  (acum sunt in reteaua cosmote,portat din vodafone)

Offline Mortu George

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 2 072
  • B-09-UHV
Re: Paradă Hobby Sun Plaza
« Răspuns #22 : Noiembrie 17, 2013, 02:10:17 pm »
Întreb și vă anunț.
Posesor Trabant 601 S (de_luxe) 03.1988 dobândit din familie și "crescut" în el...
Telefon: 0722512217
http://www.traby.ro/forum/index.php/topic,1283.0.html