Autor Subiect: Cumpar masina ca in poze, nu conteaza starea  (Citit de 3191 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline LIVIU/RATB

  • trabantul
  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 2 463
  • popandau
Cumpar masina ca in poze, nu conteaza starea
« : Aprilie 17, 2017, 06:40:19 pm »
Cum am povestit altundeva, ma mustra constiinta ca n'am facut nimic inainte ca boul ala sa distruga acele masini. :BangHead:
Deci fac un apel aici- care stiti/vedeti pe undeva o masina care arata cam ca asta din imagini- nu conteaza starea- sa ma informeze.

Se poate sa fie si fara motor. :icon_thumleft:

popandau de trabante

Offline alex giani

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 3 660
Re: Cumpar masina ca in poze, nu conteaza starea
« Răspuns #1 : Aprilie 17, 2017, 10:56:05 pm »
In spate pe la chibrit, pe stradutele care duc spre depou era un dodge verde din 37 parca, oricum si ala viseaza mii de euro .
Nu exista suferinta mai mare decat amintirea fericirii trecute, in timp de nenorocire.

“Dante Alighieri, citat despre durere”

Offline alex giani

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 3 660
Re: Cumpar masina ca in poze, nu conteaza starea
« Răspuns #2 : Aprilie 24, 2017, 11:46:36 am »
Sti cum esti tu. Precum centuristele alea care fac nazuri cand opresc camionagii la ele si le vorbesc pe sleau, motivand ca sunt badarani, de parca ele cand ies la treaba pe marginea dn -ului se asteapta sa opreasca numai directori de banci si corporatii si sa le vorbeasc din codul bunelor maniere.Pe semne ca multe din ele visau frumos cand au vizionat "Frumusica " .
Asa si cu tine ,nu mai visa atat cand te uiti la Discovery, plus ca multe din piesele alora sunt noi pe bune, nu noi doar cu numele, iar cele sh sunt reconditionate nu dezgropate din pamant si mancate de rugina.
Nu exista suferinta mai mare decat amintirea fericirii trecute, in timp de nenorocire.

“Dante Alighieri, citat despre durere”

Offline LIVIU/RATB

  • trabantul
  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 2 463
  • popandau
Re: Cumpar masina ca in poze, nu conteaza starea
« Răspuns #3 : Aprilie 27, 2017, 09:16:38 pm »
referitor la restaurat- adica daca ,,pot''- uite imagini cu ,,inainte'' si DUPA.. Adica sablat, dat cu filler..


 



 


Dar tu te gandesti ca o sa gasesti asa ceva pe un pet de bere? Eventual sa fie ala fericit ca-l scapi de ea  =))
Da da da da.. Dupa ce am vazut si am povestit aicea, DA! :wav:
(dar nu pe ,,bere''... ca platesc, poate chiar euro daca e intr-o ,,stare'')
popandau de trabante