Autor Subiect: Impresii Întâlnirea Trabantiștilor 10-12 iunie 2016 Bucovina - Gura Humorului  (Citit de 8467 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Gusteru

  • TRABANT 1.1 / 1990
  • Administrator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 7 348
  • TM 90 DDR by IFA mobile DDR
    • Trabant Club Romania
Aici se vor posta :

Impresii Întâlnirea Trabantiștilor 10-12 iunie 2016 Bucovina - Gura Humorului
[/font][/size][/color]

Va doresc tuturor vreme buna si distractie placuta.
Imi pare rau ca nu putem fi alaturi de voi .... finantele nu ma lasa  :mumum:
=== ADMINISTRATOR SITE ===
TEL +(4) 0740 485 474 (ORANGE)
Email   george.gusteritan @ gmail.com
YM       TrabyRo (DOAR pt mess)
SKYPE  gusteritan.george
FaceBook www.facebook.com/gusteritan

Offline MishuL

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 361
Cat de mistooooo a fost!!!!! Pretenei i s-a pus pata, de-acum vine cu mine peste tot!  Pun si poze, da' trebuia sa intru intai sa zic MULTZAAAAAAAM!!!! :headbang:
Männer aus Stahl fahren Autos aus Pappe!

Offline csaba

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 108
In afara vremii  care a tinut cu noi doar 50% ,ne-am simtit extraordinar, primire calduroasa, organizatorii atenti cu toata lumea, cazarea langa cei cu corturi,multumim in special Fam. Romaniuc(toata familia) ca ne-au facut sa ne simtim ca acasa, s-au agitat extraordinar de mult si le-a iesit bine, multumim si lui Victor si celorlalti organizatori!!!

Offline bandi-ta

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 254
A fost Foarte , Foarte Frumos ! Multumim Fam. Romaniuc , si tuturor celor care au ajutat la organizarea acestei minunate întâlniri  :wav: Trâiască Bucovina !
CJ-78-KIK

Offline gabriel87

  • Trabantist Junior
  • **
  • Mesaje postate: 52
Cu toate ca n-am reusit sa stam pana la capat a fost foarte bine.Multe multumiri organizatorilor care au fost la inaltime.

Offline victor

  • Membru Fondator
  • Global Moderator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 8 661
  • BT 85 GAV Power of Simplicity
    • www.VictorGavriluta.ro
multumim si lui Victor si celorlalti organizatori!!!
Victor nu are treaba :P sunt altii care au dus greul si se vede ca a iesit super
O sa revin si eu cu poze, locatie superba si oameni deosebiti. Mi-a facut placere sa ma revad cu oameni dragi si sa cunosc altii noi

felicitari Romaniuc & restul (ca au fost multi)

Offline jancsika

  • Trabantist Incepator
  • *
  • Mesaje postate: 21
Felicitari organizatorilor.A fost super tare!!!!!!


Offline soare doinel

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 371
Foarte frumoasa intalnirea ,de fapt nici nu ne o imaginam altfel avand in vedere cat de frumoasa afost cea de anul trecut,nu stiu cum sunteti voi ,dar noi cand ajungem alaturi de trabanturi si de trabantisti ne bucuram ca niste copii si am vrea sa stam de vorba cu fiecare ,si fiecare -n parte sa-si spuna povestea trabantelui lui ,cum l-au gasit abandonat in vreo curte sau la vreun batran in garaj, cat de mult i-a luat sa-l refaca ,asta raportat la nerebdarea lui ,in care o saptamana poate sa para un an,tragem cu coada ochiului la miscarile mainilor, la bucuria ochilor in timp ce-ti povesteste ,asta inseamna pasiune ,asta inseamna TRABANt -bucurie .Revenind la intalnirea de la sfarsitul saptamanii,absolut toate au fost alese cu grija ,corturile au fost langa casute ,priveliste de vis ,oamenii astia care -ti stau in picioare toata ziua si te intreaba toata ziua daca mai doresti ceva ,hai sa-i ajuti ,dar la ce sa-i ajuti ,ca-s toate stabilite si puse la punct dinainte.Ceia ce fac ei este o petrecere cu trabanturi ,o nunta cu trabanturi.mancare si bautura la discretie timp de trei zile si ca sa intaresc cele spuse, va dau  un exemplu :la trei jumate dimineata in timp ce ramasese cativa in picioare ,eu si prietenul Poker aveam in studiu cateva bericici in timp ce -mi prezenta o enciclopedie a rockului maghiar,ei vin spre noi rupti de oboseala sa ne intrebe daca mai dorim ceva ....bai!, opriti-va sunteti enervanti ,enervanti de buni.Ca am condus 19 ore ,dus- intors,aproape 1000 km ,a meritat fiecare minutel ,fiecare kilometru ,multumim mult Bucovina pentru absolut tot,sa ne revedem sanatosi!

Offline vio vid

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 139
Cateva imagini din Intalnirea Trabantistilor de la Gura Humorului.Multumim tuturor trabantistilor din tara si din judet care au participat,speram ca au ramas cu o amintire placuta.
Tel: 0745936653

Offline popeyej

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 346
  • DB 01 JWS, DB 11 JWS
    • panouri solare
Multumim foarte mult pentru tot, a fost de vis (de fapt nici nu ne imaginam altfel, dupa intalnirea de anul trecut). Au meritat cei cam 1100 de km de drum, pe care de altfel am fost salutati de tot felul de persoane: tiristi, soferi de autoturisme, pietoni, oameni prin curti).
Locul a fost deosebit, pregatirea exceptionala, oamenii de toata isprava. Oricum, cuvintele sunt de prisos, amintirile raman.
O sa revin si cu pozele facute, pentru a completa setul de impresii.
Inca o data, multumiri organizatorilor, familiei Romaniuc si tuturor persoanelor "din umbra" care au contribuit la buna desfasurare a acestui eveniment.
Vodafone 0723454235

Offline Radu Cornel

  • Trabantist Junior
  • **
  • Mesaje postate: 59
  • Retro
Buna ziua dragilor,nu pot sa nu-mi exprim multumirea fata de oraganizatorii acestei minunate intalniri, intr-un peisaj Bucovinean minunat incarcat cu multa istorie si cultura spirituala.
In special familiei Romaniuc,care cu atata daruire si caldura sufleteasca, a reusit ca fiecare dintr noi sa simtim bucuria intalnirii noastre.
Oricum va ramane o amintire vie , plina de emotie, iar cel mai important lucru ( sal parafrazez pe Iohanis ) este ca am reusit cu totii sa readucem trabanturile pe soselele Romaniei si inplicit sa transmitem mai departe tinerilor nostri aceste actiuni minunate.
      Cu aleasa consideratie, Radu Cornel. :wav:http://www.traby.ro/forum/Smileys/SoLoSMiLeYS1/wav.gif

Offline Nicuta

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 142
  • BV 77 VIS
,,Jos palaria,,  :notworthy: Acestea sunt cuvintele pe care as dori sa le adresez familiei Romaniuc. Lor, prietenilor, neamurilor si toti care au muncit si au ,,cotizat,, ca noi trabantistii care am venit in Bucovina sa ne simtim bine, le multumim din suflet. :wav: Am simtit cu adevarat ospitalitatea moldoveneasca,  :tongue8: frumusetile Bucovinei si oameni deosebiti  :love10: Tot respectul pentru ei. Va imbratisam cu drag  :wave: si sa ne revedem sanatosi.  :walk:  :hello:

Offline poker

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 330
  • în largul meu...
O întâlnire superbă!  :wav:
Felicitări şi mii de mulţumiri organizatorilor! Locaţia foarte frumoasă, program foarte bun, ne bucurăm că am avut ocazia să vizităm o altă bucăţică a Bucovinei.
Revenim şi la anu` :blob7:
Tel. 0721 619736

Offline leo80

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 630
  • I ♥ TRABI
Multumim pentru tot, a fost super frumos   :thumbsup:
Multumiri organizatorilor si celor care au facut ca aceasta intalnire sa fie asa de reusita si frumoasa  :icon_salut:
Jos palaria  :hello2:
La fel va multumeste ptr. tot un motociclist care a batut drumul in ploaie si vant cu noi ,a participat prima data la o intalnire Trabi si  n-a regretat nici o clipa  :headbang:
Multumim  :thumbsup:

"Bine ati venit in Romania ,va rog sa va reglati ceasurile inapoi cu 50 de ani "
Trabi(601S'69) & 1.1'90 & 601S'90 & 601S'85
VwGolf4'1.9TDI'2003
 Kawasaki Z750S 2006
0743176168