Mesaje Recente

Pagini: [1] 2 3 ... 10
1
Incarcare foto - video pe forum, pas cu pas / Re: SE INCHIDE IMAGEBAM
« Ultimul mesaj de victor Iunie 18, 2018, 10:06:30 am »
Se lucreaza la un site unde se vor găsi toate materialele. In plus,o sa trecem la o versiune de forum unde se va putea incarca direct pe forum fără restricție sau folosind alte site-uri
2
Incarcare foto - video pe forum, pas cu pas / Re: SE INCHIDE IMAGEBAM
« Ultimul mesaj de pater rafail Iunie 17, 2018, 09:16:48 pm »
mai acum cateva saptamani am incercat sa caut ceva pe submeniul de manuale si, ghice ce? nu am gasit, ca sunt toate uplodate pe imagebam... cum mai facem rost de informatii, cel putin de alea din manuale? manualele alea scanate cu greu de Gusteru si de restu informatiilor, repet, cel putin cele di sectiunea "manuale"? s-a gasit o rezolvare deja si am ramas eu in urma, sau...?
3
Impresii / Re: Intalnirea trabi - Bucuresti 2018
« Ultimul mesaj de matei-traby Iunie 17, 2018, 07:32:40 pm »
Am înțeles.
4
« Ultimul mesaj de remi Iunie 17, 2018, 06:21:00 pm »
Pe prima pagină este un trabi cu bări model vechi, are numărul IF 01 VTD, Liviu este lângă mașină cu borsetă la brâu.
5
Tuning / Re: Indreptare Foi de Arc
« Ultimul mesaj de Gabi123 Iunie 17, 2018, 04:54:43 pm »
Multumesc!
6
General / Re: Motorul se opreste in mers
« Ultimul mesaj de vidicanpetru Iunie 17, 2018, 03:10:42 pm »
Până atunci, ar trebui verificată, periodic, sita din paharul robinetului de benzină.
7
General / Re: Motorul se opreste in mers
« Ultimul mesaj de Surcel Traian Iunie 17, 2018, 11:09:38 am »
Am fost ieri la tara,am mers in total cam 80 de km.Nu am avut nicio problema,masina a mers perfect.Ramane sa mai fac rost de filtrul acela din rezervor.
8
« Ultimul mesaj de matei-traby Iunie 16, 2018, 09:35:35 pm »
Păcat că n-am putut să vin. :(  :BangHead:
Nu i-am văzut în poze mașina domnului Liviu RATB.
9
News / Re: Taxa Auto 2018
« Ultimul mesaj de matei-traby Iunie 16, 2018, 09:29:48 pm »
Mai nou avem și restricții la plimbat câinii în parc... la libera exprimare... la arestarea infractorilor... la circulat cu mașini de epocă... pare că vor să ne extermine!
Apoi să ne vândă în piață. Ce politician crede că așa ceva mulțumește poporul e nebun. Dar lasă, e doar vina lui Soroș, a masonilor și a corporațiilor, cu care probabil colaborează.
Avem ”noroc” că suntem obișnuiți cu răul. Cu toate că, dacă nu eram, probabil făceam și noi ceva, chiar dacă asta se rezumă la a încerca să ne schimbăm pe noi și pe apropiații noștri în bine. Pace!
10
Expoziţie de Trabant-uri / Re: B 13 MPP
« Ultimul mesaj de matei-traby Iunie 16, 2018, 08:57:19 pm »
Frumos! Îmi amintesc de cum vopseam eu acum un an - doi cu acrilice șasiul machetelor. Acum c-a trecut examenul, voi reveni.
Pagini: [1] 2 3 ... 10