Mesaje Recente

Pagini: [1] 2 3 ... 10
1
Vânzări piese / Re: piese trabant 601
« Ultimul mesaj de Crisan Paul Bogdan Noiembrie 22, 2017, 06:54:39 pm »
salut . Centuri de siguranta ai?
2
Cumpărări piese / Re: Presa extractoare sabot.
« Ultimul mesaj de Crisan Paul Bogdan Noiembrie 21, 2017, 12:44:10 am »
Off....pai eu credeam ca am vorbit cu dumneavoastra pana acum. De aici si confuzia cu numerele de telefon. Celalalt coleg din cate se pare nu o mai găsește si numarul dumneavoastra nu-l mai gaseam. Am sa va sun maine. O seara bună!
3
Cumpărări piese / Re: Presa extractoare sabot.
« Ultimul mesaj de negoita2405 Noiembrie 20, 2017, 06:24:38 pm »
O am dar am observat ca ai discutat si cu altcineva si m-am retras.Te las sa finalizezi cu primul si apoi suna-ma.
4
Cumpărări piese / Re: Presa extractoare tambur
« Ultimul mesaj de Crisan Paul Bogdan Noiembrie 20, 2017, 03:32:41 pm »
Deci, domnul Negoiță nu ați mai gasit presa respectiva?
Dacă are altcineva...sau se incumeta cineva priceput la strung...?
5
Cumpărări piese / Cumpar chedere pentru geamuri spate de la Kombi
« Ultimul mesaj de saptezeci Noiembrie 18, 2017, 07:53:38 pm »
Va salut,

Dupa cum scrie si in titlu, ma intereseaza 2 chedere pentru geamurile din spate de la kombi.
Am cumparat toate chederele noi de la dna. Voicu. Problema este ca cele de geamuri nu se potrivesc, iar vopsitorul le-a taiat pe cele originale.
Nefiind foarte voluminoase, se pot trimite si prin curier daca are cineva care nu este din Bucuresti.

Multumesc mult.
6
ARHIVA Anunturi Târg auto & piese / Re: Vând Trabant 601 1988
« Ultimul mesaj de Bong Noiembrie 18, 2017, 11:57:59 am »
aparent am noroc sau ceva, și asta , ca și prima, s-a dat a doua zi, doar că a durat puțin mobilizarea...
acest topic se poate închide.
7
Daca nu are probleme, incearca sa nu il dai jos. Acum depinde si de suprafata afectata. Daca masina este ruginita peste 50% si vrei sa o sablezi, nu mai conteaza stratul original.
8
salut vreau sa restaurez o masina si as vrea sa stiu daca este bine sa dau jos tot antifonul orinal de pe pod pedalier atat interior cat si exterior si compartiment motor multumesc
9
Vânzări piese / Re: piese trabant 601
« Ultimul mesaj de robert Noiembrie 17, 2017, 04:59:05 pm »
si eu multumesc si daca mai ai nevoie de ceva nu ezita sa ma contactezi,am mai multe piese decat cele expuse in anunturi doar ca nu am apucat sa le pozez pe toate. numa bine.
10
Prezinta-ne masina frate/sora cu Traby / Re: Noua achiziție ! Dacia 1310 din 2003
« Ultimul mesaj de Bogdan93 Noiembrie 17, 2017, 03:25:44 pm »
Felicitari! Da, bull-bar-ul strica. Scapa de ea!
Pagini: [1] 2 3 ... 10