Autor Subiect: VW Passat B2  (Citit de 2219 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Foevi

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 105
  • Traby=more than old school
VW Passat B2
« : August 22, 2011, 02:19:21 pm »
Sa va prezint actuala masina pe care o conduc destul de des,masina lu' tata de altfel.Un passat de '81,diesel 1.6 54 "ponei" adus din Germania din '99,masina e foarte intretinuta,grijita,e masina cu care am facut primul drift intr-o iarna intr-o parcare inchisa,acum vreo 3 ani,masina cu care am facut mai multe sau mai putine trasnai,cu care era sa iau prima amenda in prima zi de permis,da mo lasat doar cu un avertisment :P,la care au scartait cel mai mult cauciucurile in intersectii(din masinile care le-am condus pana acum,ca sa nu pomenesc de hyunday coupe modificata cu pana la 160 de cai etc,cu care am facut ceva raliuri),de care inca ma mai bucur,pana o sa imi iau un traby(alta distractie)si nu numai ;) o sa pun ceva poze(din cele care le mai am in pc.prima poza e cu virtual tuning,apoi celelalte "pimp my ride" inspirat din "tuneaza-ti cazanu" =)) asa de fenta din lipsa de ocupatie :icon_bounce:

Offline horatiu601

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 967
Răspuns: VW Passat B2
« Răspuns #1 : August 22, 2011, 02:42:26 pm »
fainaa masina, numai ploapele alea pe faruri nu prea imi plac  :toothy1: da  oricum masina arata foarte bine .
PS: la condus nu se compara nici o masina cu traby  :headbang:
trabantul nu este o masina,este un stil de viata!! :)

Offline Foevi

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 105
  • Traby=more than old school
Răspuns: VW Passat B2
« Răspuns #2 : August 22, 2011, 03:09:41 pm »
pleoapele le-am pus cu banda de izolat,asa de caterinca,nu am scris oare mai sus ca am facut asa de fenta inspirat din "tuneaza-ti cazanu' "? :P ca sa il las masca pe tata cand ajunge acasa :))