Autor Subiect: Salonul Auto Regional Moldova 2016  (Citit de 1542 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline victor

  • Membru Fondator
  • Global Moderator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 8 662
  • BT 85 GAV Power of Simplicity
    • www.VictorGavriluta.ro
Salonul Auto Regional Moldova 2016
« : Octombrie 24, 2016, 02:11:41 pm »
Va retin atentia, in special celor care doresc sa participe la un eveniment unde suntem solicitati ca si parteneri. Din pacate au anuntat destul de tarziu acest eveniment si nu stiu in ce masura puteti participa. Mi-au promis ca la anul vor fi ceva mai organizati si vor anunta din timp ca sa stim si sa fim pregatiti.
Este un aveniment ce uneste ateliere si service-uri auto, distribuitori piese, accesorii tuning, inchirieri, asigurari etc, tot ce are legatura cu auto. Vor in schimb sa existe si o expozitie si ne-au invitat sa participam.

 Pun mai jos textul in original ce l-am primit

Stimate Domn,
 
CAEx Bacău are deosebita plăcere să vă invite să participați la Salonul Auto Regional Moldova 2016 (SAR Moldova).  Evenimentul, ajuns la a 4-a ediție, aduce la Bacău, începând cu anul 2012, cei mai importanți jucători din sectorul auto.
În perioada 28-30 octombrie 2016, la Bacău, va avea loc cel mai mare eveniment auto din regiunea N-E, eveniment ce va reuni producători, importatori și distribuitori de autovehicule, componente auto-moto, piese de schimb, accesorii, tuning, echipamente service auto, companii de leasing, companii de asigurări, specialiști în închirieri auto, asociații și organizații din domeniu, reprezentanți mass-media, etc.
Ne dorim ca anul acesta, evenimentul nostru să aibă și o componentă retro, a mașinilor de epocă, iar în acest sens, vă solicităm ajutorul în organizarea unei expoziții a acestor bijuterii auto, prin promovarea acesteia la nivelul afiliaților/partenerilor dvs., precum și participarea membrilor Traby Club Romania.
            Pentru a vă putea face o idee despre experiența si evenimentele organizate de CAEx Bacău, puteți accesa pagina de internet, www.caebacau.ro, sau pagina de Facebook, https://www.facebook.com/caebacau/ .
 
Așteptăm cu interes decizia dvs., iar pentru orice întrebări suplimentare, vă stăm la dispoziție cu cea mai mare plăcere.
 
 
Cu deosebita consideratie,
Echipa CAEx,
 
600298, Bacău, România
Calea Dr. Alexandru Șafran, 145
E-mail: office@caebacau.ro
www.caebacau.ro
 

Offline pater rafail

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 2 388
  • 0760 601 838
Re: Salonul Auto Regional Moldova 2016
« Răspuns #1 : Octombrie 24, 2016, 09:55:54 pm »
sa-mi plateasca asigurarea si ma duc! :)) participare, participare, da' asa, pe uscat, nu prea merge!

Offline dorian

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 251
Re: Salonul Auto Regional Moldova 2016
« Răspuns #2 : Decembrie 26, 2016, 04:30:26 pm »
M as baga si eu la in tur al tarii...
.............................BV 12 LCB.................................
            .               tel:0784.639.867