Autor Subiect: Astazi 2 Mai 2011 pe PRO TV la Happy Hour au ceva cu traby prin Bucuresti  (Citit de 11456 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Gusteru

  • TRABANT 1.1 / 1990
  • Administrator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 7 348
  • TM 90 DDR by IFA mobile DDR
    • Trabant Club Romania
Astazi 2 Mai 2011 pe PRO TV la Happy Hour au ceva cu traby prin Bucuresti
 A anuntat Viorel Balmez ca astzi incepand de la ora 17:45 va fin in happy hour ceva cu traby - cursa cu trabantul prin Bucuresti. A anuntat ca fiind al 3-lea subiect ... deci e undeva pe la 18:30 cred. Incerc sa postez si un link LIVE.

AICI ---> http://happyhour.protv.ro/live/ibu4.html  !!! atentie !!! la reclame ecranul se face negru si intra cand incepe emisiunea propriuzisa
« Ultima Modificare: Mai 02, 2011, 06:26:05 pm de Gusteru »
=== ADMINISTRATOR SITE ===
TEL +(4) 0740 485 474 (ORANGE)
Email   george.gusteritan @ gmail.com
YM       TrabyRo (DOAR pt mess)
SKYPE  gusteritan.george
FaceBook www.facebook.com/gusteritan

Offline Gusteru

  • TRABANT 1.1 / 1990
  • Administrator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 7 348
  • TM 90 DDR by IFA mobile DDR
    • Trabant Club Romania
DECI ... Bahmuteanca e PROASTA GRAMADAAAAAAA !!!!!!  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:vai de viata mea .... GHIIIIPPPPSSSSS  Urla ca disperata  :violent5: :violent5: :violent5:
si apoi si Maruta o inteles si asta vitezele mai mult de-o gramada  :pottytrain5:
Bitaneasca a fost cea mai adevarata ... se vede - varsta CONTEAZA.
Inca o emisune marca PRO TV  :pottytrain5: :pottytrain5: :pottytrain5: :pottytrain5:
=== ADMINISTRATOR SITE ===
TEL +(4) 0740 485 474 (ORANGE)
Email   george.gusteritan @ gmail.com
YM       TrabyRo (DOAR pt mess)
SKYPE  gusteritan.george
FaceBook www.facebook.com/gusteritan

Offline leo80

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 630
  • I ♥ TRABI
m-am uitat si eu ..Bahmuteanca e nesimtita si nebuna  :BangHead:,...dar cred ca e din nastere n-are vina saraca :) ,a zis ca" trabantul e pericol public " auzi la ea "sa-l manance patravii sa-l manance " pe nebuna ,...e dusa rau ... :D
Maruta chiar ca a mai amestecat vitezele mai ales 3 cu 4 ,schimba de parca amesteca uleiul in benzina ... :) era sa rupa maneta
Saraca masina cat a suferit in cateva ore ....
 :D
"Bine ati venit in Romania ,va rog sa va reglati ceasurile inapoi cu 50 de ani "
Trabi(601S'69) & 1.1'90 & 601S'90 & 601S'85
VwGolf4'1.9TDI'2003
 Kawasaki Z750S 2006
0743176168

Offline Gusteru

  • TRABANT 1.1 / 1990
  • Administrator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 7 348
  • TM 90 DDR by IFA mobile DDR
    • Trabant Club Romania
sa nu mai pui ca au pus si jegurile ale de autocolante. totul era zuper ok daca nu o aducea pe disperata asta plina de basini in zona unde ar trebui sa fie creier. daca ea e TUTA MAXIMA si incapabila ... sa nu faca masina de  :pottytrain5: . Te  :pottytrain5: pe el pro tv  :thefinger:
=== ADMINISTRATOR SITE ===
TEL +(4) 0740 485 474 (ORANGE)
Email   george.gusteritan @ gmail.com
YM       TrabyRo (DOAR pt mess)
SKYPE  gusteritan.george
FaceBook www.facebook.com/gusteritan

Offline victor

  • Membru Fondator
  • Global Moderator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 8 661
  • BT 85 GAV Power of Simplicity
    • www.VictorGavriluta.ro
Va rog, atentie la limbaj.
Am sters deja cateva mesaje.
Suntem totusi un forum, o comunitate si trebuie sa dam exemplu.

Offline horatiu601

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 967
 :BangHead:  ce ........ slab , poate peste o vreme o sa fie trabu ca si premiu  :wav:
trabantul nu este o masina,este un stil de viata!! :)

Offline alex giani

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 3 660
Happi hour
« Răspuns #6 : Mai 02, 2011, 09:24:45 pm »
Aia e masina lui neocastelli am cunoscut-o dupa numar si cele 2 jante dupa o parte vopsite negru cu margine argintie.In fine bahmuteanca e tuta rau si mai e si nebuna,mirabela dauar cu parere de rau si asta e ciomag rau in schimb rodica popescu a prins totul din mers si mai tot timpul masina rula fata de cele doua care mai tot timpul se blocau in trafic
Nu exista suferinta mai mare decat amintirea fericirii trecute, in timp de nenorocire.

“Dante Alighieri, citat despre durere”

Offline horatiu601

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 967
eh, vezi ce inseamna varsta... si cine stie sa aprecieze lucrurile  :tongue3:
trabantul nu este o masina,este un stil de viata!! :)

Offline pater rafail

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 2 388
  • 0760 601 838
   eu m-am distrat teribil! dealfel, asta cred ca era si ideea: sa facem misto, sa facem balamuc, sa rada lumea si sa uite ca nu are nimic in frigider! au chinuit masina alea doua, da' a fost misto oricum!  :P

Offline Viorel Balmez

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 4 393
Masinuta asta nu poate fi condusa chiar asa de usor din prima. Oricum, stilul de exprimare a lui Bahmuteanu, este unul de cartier, ''pe dupa blocuri''. Din pacate, oameni ca ea, apar pe ''sticla''. La polul opus, se afla Doamna Popescu Bitanescu. Intradevar, o adevarata Doamna ;D In ceea ce priveste masina, aceasta s-a comportat exemplar. Cu atatea frecusuri (3-4 ore), nu s-a inecat si inca tinea relantiul =))

Offline Gusteru

  • TRABANT 1.1 / 1990
  • Administrator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 7 348
  • TM 90 DDR by IFA mobile DDR
    • Trabant Club Romania
=== ADMINISTRATOR SITE ===
TEL +(4) 0740 485 474 (ORANGE)
Email   george.gusteritan @ gmail.com
YM       TrabyRo (DOAR pt mess)
SKYPE  gusteritan.george
FaceBook www.facebook.com/gusteritan

Offline Viorel Balmez

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 4 393
Una peste alta, a fost ok. Din ce stiam, se oferea in jur de 200 Euro pentru proprietarul  masinii. Initial, a sunat la doamna Cornelia. Dar nu au fost foarte clari. Au zis ca vor sa colanteze o masina si atat. Au fost intrebati daca o vor lovi sau altceva si cam au dat din umeri. Acum dupa emisiune, mi-am dat seama de ce ;D Bineinteles, ca au fost refuzati categoric de Doamna Cornelia si de alti colegi, la explicatiile date :'(

Offline @Ll13n

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 387
  • IF-01-RAW
Acum am vazut si eu filmuletul, nu m-am uitat niciodata la emisiunea lui Maruta.
Sincer, pentru 200E nu le-as fi dat masina, mai ales sa nu ma asigure ca scapa nelovita...
Ce mai incurca Maruta vitezele  =))
A bagat-o in a I-a am crezut ca rupe schimbatoru  :'( N-am tras in viata mea in halu ala de schimbator...
Doamna in varsta s-a descurcat cel mai bine, motiv pentru care n-a avut prea multe secvente.
Bine ca nu au lovit masina.
Mihnea Pirlogea
Mail: mihneap95@gmail.com
Tel: 0729964670

Offline Viorel Balmez

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 4 393
Sincer, pentru 200E nu le-as fi dat masina, mai ales sa nu ma asigure ca scapa nelovita...
Nici noi nu am dat :P Era normal sa o dea cineva care vinde sau vroia sa o duca la REMAT. Daca se intampla ceva cu ea, nu-i pasa ;) Banutul era luat ;D Treaba, oricum nu prea a fost legala. Au circulat cu ea colantata intr-o alta culoare (sau ce floricele au fost), fara sa fie omologata in C.I.

Offline trabi

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 676
  • 601S deLuxe'90 - 601s '89, 1.1x '90
Din pacate o parte din vedete sunt un pic cam tute :thefinger:
Telefon personal 0721807206                                     Primul traby condus a fost cu nr. 1-DJ-5750          Participare intalniri Zwickau: 2011, 2013(+ Paris),2015,2017