Autor Subiect: Corbeanca Old Cars Pic-Nic  (Citit de 2770 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Bogdan93

  • FAINOŞAG
  • Moderator
  • Trabantist
  • *****
  • Mesaje postate: 398
  • BEVE-88-BEA
Corbeanca Old Cars Pic-Nic
« : Mai 08, 2017, 01:49:29 pm »
Am gasit asta pe Facebook.   


https://tinyurl.com/mydpxke


Dragii nostri,

Revenim cu deja obisnuitul eveniment, la inceput de vara. Anul acesta Corbeanca Old Cars Pic-Nic va fi organizat in memoria celeia care l-a promovat ani la rand, cu succes, in comunitatea noastra: Anca Duma.....

Evenimentul este organizat de Asociatia Civica "ACTIV CORBEANCA" in parteneriat cu CLUBUL VEHICULELOR DE EPOCA si OLD CARS GARAGE. Intalnirea participantilor va avea loc la McDonald's la ora 10:30 de unde se va pleca pe un traseu din zona localitatii Corbeanca si in final vom poposi la Club Cortina unde vom petrece la iarba verde si gratare ascultand muzica buna (de pe discuri de vinil), depanand amintiri si schimband impresii despre automobilele de epoca.

Inscrierile se fac pe adresa de e-mail: clubulvehiculelordeepoca@gmail.com si se va primi confirmare pentru participare in limita locurilor disponibile. Relatii suplimentare la tel. 0721275464 sau 0728131139 - Presedinte CVE, Nicu Apostol.

Va asteptam cu drag!

SMOKE & CHARM

Offline JetSS

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 433
  • B-885-DDR
Re: Corbeanca Old Cars Pic-Nic
« Răspuns #1 : Mai 08, 2017, 03:00:12 pm »
Deci se baga careva ? Eu merg ca e duminica si sunt acasa .

Offline Bogdan93

  • FAINOŞAG
  • Moderator
  • Trabantist
  • *****
  • Mesaje postate: 398
  • BEVE-88-BEA
Re: Corbeanca Old Cars Pic-Nic
« Răspuns #2 : Mai 08, 2017, 04:51:03 pm »
Eu + una  ;D
SMOKE & CHARM

Offline JetSS

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 433
  • B-885-DDR
Re: Corbeanca Old Cars Pic-Nic
« Răspuns #3 : Mai 08, 2017, 06:09:16 pm »
Din pacate nu se pot inscrie decat 3 masini, locurile sunt limitate. Anul acesta se pare ca va vom reprezenta eu , bogdan si andrei pdy :)  . Dar , cine stie , daca mai sunt doritori pot incerca , nu se supara nimeni. Se trimite mail catre adresa de mai sus cu nume , prenume , masina , nr de inmatriculare al masinii , si cate persoane. O seara buna