Autor Subiect: stopuri clare, fumurii si semnalizari clare  (Citit de 9244 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline attici89

  • Trabantist Junior
  • **
  • Mesaje postate: 81
Re: stopuri clare, fumurii si semnalizari clare
« Răspuns #15 : Iunie 24, 2009, 05:40:20 pm »
Nu mai am semnalizari si nici nu cred ca o sa mai cumpar ca nu ma duc la budapesta, dar stopurile mai am si cele clare si cele fumurii, pretul este afisat, daca vrei scrie-mi e-mail cu adresa ta si iti trimit prin posta cu ramburs.

scheletu_007

  • Vizitator
Re: stopuri clare, fumurii si semnalizari clare
« Răspuns #16 : Iunie 24, 2009, 05:57:06 pm »
Nu mai am semnalizari si nici nu cred ca o sa mai cumpar ca nu ma duc la budapesta, dar stopurile mai am si cele clare si cele fumurii, pretul este afisat, daca vrei scrie-mi e-mail cu adresa ta si iti trimit prin posta cu ramburs.
ok mersi...in primul rand cautam semnalizari albe...stopuri nu erau o prioritate...o sa te anunt  daca am nevoi multumesc o zi buna

Offline Gusteru

  • TRABANT 1.1 / 1990
  • Administrator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 7 348
  • TM 90 DDR by IFA mobile DDR
    • Trabant Club Romania
Re: stopuri clare, fumurii si semnalizari clare
« Răspuns #17 : Iunie 28, 2009, 05:45:10 am »
Incearca la Molnar la BV - Ai contact la Magazine/Ateliere .El cam are mereu tot felul de gadget-uri din astea.Ultima data cand am fost la el avea vreo 3 feluri.Acum nu stiu sa iti spun.Pretul parca era in jur de 20 RON sticla "jmechera"
=== ADMINISTRATOR SITE ===
TEL +(4) 0740 485 474 (ORANGE)
Email   george.gusteritan @ gmail.com
YM       TrabyRo (DOAR pt mess)
SKYPE  gusteritan.george
FaceBook www.facebook.com/gusteritan

scheletu_007

  • Vizitator
Re: stopuri clare, fumurii si semnalizari clare
« Răspuns #18 : Iunie 28, 2009, 11:58:28 am »
Incearca la Molnar la BV - Ai contact la Magazine/Ateliere .El cam are mereu tot felul de gadget-uri din astea.Ultima data cand am fost la el avea vreo 3 feluri.Acum nu stiu sa iti spun.Pretul parca era in jur de 20 RON sticla "jmechera"
Multumesc! o sa incerc ::)

Offline Tavi

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 223
Re: stopuri clare, fumurii si semnalizari clare
« Răspuns #19 : Iunie 30, 2009, 04:13:07 pm »
Am facut si eu o adaptare, asa cum mi-au venit ideile. Becuri portocalii, de semnalizare, am gasit in comert. Becurile sofit, de la pozitii, le-am colorat cu oja rosie, desi stiam ca oja se va arde. La astea ma mai gindesc, daca sa le inlocuiesc cu LED-uri. La becurile pentru STOP am pus niste funduri de pahare de unica folosinta, culoare rosu. Chestia e aranjata bine, astfel incat plasticul sa nu atinga globurile fierbinti ale becurilor.



Offline AlexTrabi

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 305
Re: stopuri clare, fumurii si semnalizari clare
« Răspuns #20 : Iunie 30, 2009, 08:23:54 pm »
fratilor....vedeti ca exista becuri rosi de la mama lor...nu vopsite aiurea....;D.......eu din astea am si se aprind super....:)

link: https://www.reich-tuning.de/shop/index.php?cPath=120_146_147_152

TRABANTUL NU ESTE O MASINA MICA, ESTE O JUCARIE MARE