Autor Subiect: Cristian1- Direct din centru tarii !  (Citit de 536 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Cristian1

  • Trabantist Incepator
  • *
  • Mesaje postate: 27
    • Agnita Free Spirits
Cristian1- Direct din centru tarii !
« : Iulie 23, 2011, 10:37:56 am »
Va salut !
Ma numesc Cristian, sunt din Agnita jud. Sibiu, am 18 ani fara vreo 10 zile. Abia astept sa imi i-au permisul si sa ma plimb si on road nu doar off-road, cu toate ca off-roadul este pasiunea mea ce-a mare in care, cu ajutorul parintilor mei am investit ceva bani, in pregatirea unei masini
Am intrat aici fiindca imi plac trabanturile datorita simplitatii lor. Detin un Suzuki SJ410 care este din `84 si este, poate, putin mai complicat decat un trabant.
Recenta mea descoperire prin plimbarile mele pe net, este Trabant 1.1, acela cu motor de VW Polo. Sper sa descopar lucruri noi despre modelul acesta si poate, odata si o data sa gasesc unu la vanzare la un pret bun.
NO Limits, NO Rules, NO Roads

Offline Gusteru

  • TRABANT 1.1 / 1990
  • Administrator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 7 348
  • TM 90 DDR by IFA mobile DDR
    • Trabant Club Romania
Răspuns: Cristian1- Direct din centru tarii !
« Răspuns #1 : Iulie 23, 2011, 11:13:59 am »
!!!! BINE AI VENIT Cristian !!! alaturi de noi. Ne bucuram sa auzim ca iti plac traby. In ce priveste traby 1.1 ... ia-ti un numar la cautat  :laughing7: :laughing7: :laughing7: . sunt raritati , cine are nu vinde daaar ... neever knows  :icon_thumleft:.
Viata LUUUNGA alaturi de noi si asteptam cu nerabdare sa devii trabantist. BAFTA cu permisul  :wav:
=== ADMINISTRATOR SITE ===
TEL +(4) 0740 485 474 (ORANGE)
Email   george.gusteritan @ gmail.com
YM       TrabyRo (DOAR pt mess)
SKYPE  gusteritan.george
FaceBook www.facebook.com/gusteritan

Offline victor

  • Membru Fondator
  • Global Moderator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 8 662
  • BT 85 GAV Power of Simplicity
    • www.VictorGavriluta.ro
Răspuns: Cristian1- Direct din centru tarii !
« Răspuns #2 : Iulie 23, 2011, 11:18:23 am »
Salut Cristiane si bine ai venit pe la noi. Am vazut ca esti pasionat rau de off-road. Detii o masinuta super, sa o stapanesti sanatos si cati mai multi km. (Am vazut pozele pe facebook :D )
Cat despre noua pasiune 1.1, daca te tine punga se rezolva repede. Mergi in Hu, iei unul de acolo, il treci pe BG sau Ro(daca ai 2500 e- asa era ultima taxa) si gata.
Ai sa vezi tu ce si cum. Bafta!