Autor Subiect: SONDAJ . DA / NU asupra disputei datei lunii mai  (Citit de 9736 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Gusteru

  • TRABANT 1.1 / 1990
  • Administrator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 7 348
  • TM 90 DDR by IFA mobile DDR
    • Trabant Club Romania
SONDAJ . DA / NU asupra disputei datei lunii mai
« : Martie 03, 2014, 01:42:46 pm »
Scurt si la obiect. Luna mai organizam eu intalniri de cativa ani. Anul trecut am crezut ca iasa o colaborare frumoasa cu cei de la Sighisoara dar nu a fost asa din pacate. Anul trecut din IUNIE am anuntat ca fac in mai 2014 intalnire insa altii,deloc colegial s-au gandit sa imi ia "locul de parcare".Nu e corect si ca urmare vreau sa fac in continuare in luna mai. EU nu dezbin pe nimeni. EU nu am intrat peste altineva cu data.

Mai jos aveti cateva poze(ca sa va intarat  :D );cum arata cetatea si cazarea. Sondajul expira in 14 zile. Nu se poate comenta. Nu se vede votul celorlati decat dupa votare. Se voteaza o singura data.
Va multumesc. Gusteru si va promit o intalnire speciala. Aveti ce vedea la Alba Iulia,va garantez !

Pozele sunt facute alaltaieri de mine personal.




Campingul. O sa revin cu detalii ,insa mie mi-a placut mult. e la 3 km afara oras.


=== ADMINISTRATOR SITE ===
TEL +(4) 0740 485 474 (ORANGE)
Email   george.gusteritan @ gmail.com
YM       TrabyRo (DOAR pt mess)
SKYPE  gusteritan.george
FaceBook www.facebook.com/gusteritan

Offline Gusteru

  • TRABANT 1.1 / 1990
  • Administrator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 7 348
  • TM 90 DDR by IFA mobile DDR
    • Trabant Club Romania
Re: SONDAJ . DA / NU asupra disputei datei lunii mai
« Răspuns #1 : Martie 17, 2014, 02:31:14 pm »
Va multumesc pt votare. Rezultatul cred ca e destul de graitor. Asadar ramane Alba Iulia,data 16-17-18 mai. Urmeaza sa fac afisul si sa postez intalnirea cu TOATE detaliile.
=== ADMINISTRATOR SITE ===
TEL +(4) 0740 485 474 (ORANGE)
Email   george.gusteritan @ gmail.com
YM       TrabyRo (DOAR pt mess)
SKYPE  gusteritan.george
FaceBook www.facebook.com/gusteritan