Autor Subiect: Probleme incarcare  (Citit de 5963 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline dragosdinulescu

  • 0722696618
  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 846
  • Born stupid? Try again!
    • www.stomamed.ro
Răspuns: Probleme incarcare
« Răspuns #15 : Ianuarie 05, 2010, 07:43:43 pm »
Gustere, uite, ca sa incep o conciliere, si sa nu zici ca-s al draq, propun ca "copilu`" nostru sa inceapa prin a posta inteligibil. Adica corect gramatical, cu fraze coerente, cu punct, cu virgula, cu majuscula, sa putem intelege si noi USOR ce vrea sa zica. Stii ca eu militez pentru o limba romana curata. Cred ca asta m-a enervat cel mai tare din postarile lui, si abia apoi insolenta.
Stiti cu totii foarte bine ca nu ma iau de cei nestiutori, dar ma enervez la culme cand ii dai omului un sfat si el se gaseste incapatanat si smecher sa faca tot dupa capu` lui, asta dupa ce a cerut ajutor. Mai si comenteaza!

p.s. Scrisesem mai mult, dar am sters. Chiar nu vreau sa mai dau ocazia sa se spuna ca pun paie pe foc... Astept sa se conformeze!

Offline pater rafail

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 2 388
  • 0760 601 838
Răspuns: Probleme incarcare
« Răspuns #16 : Ianuarie 05, 2010, 09:52:38 pm »
"mdv", piulita aia las-o in pace, ca fulia nu iese fara presa si, chiar daca ai acoate-o, degeaba o faci, ca n-ai nevoie s-o faci! cele trei suriburi (sau piulite, nu mai stiu sigur): desfacute si usor, usor, incerci sa departezi cele doua jumatati ale alternatorului. apoi vezi tu...

Offline Kyd

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 364
  • Burn Your Rubber Not You Soul
Răspuns: Probleme incarcare
« Răspuns #17 : Ianuarie 05, 2010, 11:37:37 pm »
 Imi cer scuze daca vocabularul meu de cartier nu a fost pe intelesul tuturor dar asa ii felul meu de a fi,oricum nu era asta problema.Se stie prea bine care ii problema si nu cred ca sunt singura persoana cu care se cearta Domnul Dinulescu.
 Domnilor daca stiti sa imi raspundeti la intrebare va rog sa o faceti cat mai explicit fara critici la cum am formulat eu propozitile si de ce nu am pus fire de x si de ce nu stiu eu toata istoria trabantului si sa nu mai intram in detalii.
 Sa fim toti bine intelesi de acum inainte cine stie sa raspunda si cine nu intelege ce am vrut sa zic sa ma mai intrebe odata nu sa ma critice.
 Si va rog sa inchidem topicul deoarece caut ajutor la mine in judet la cativa electricieni care se pricep(nu am spuso din rautate dar decat sa ma cert la infinit cu Domnul Dinulescu....)
 Va doresc o zii placuta si mai putina rautate pe viitor
Burn Your Rubber Not You Soul
..................................................
0726326598.................................................. [url=ht

Offline Gusteru

  • TRABANT 1.1 / 1990
  • Administrator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 7 348
  • TM 90 DDR by IFA mobile DDR
    • Trabant Club Romania
Răspuns: Probleme incarcare
« Răspuns #18 : Ianuarie 06, 2010, 12:10:45 am »
Dinulescule ... am vrut sa iti scriu in privat dar o fac public. TU te-ai nascut MATUR sau tot "copil" ? Am mai zis : vreau un forum coerent,cursiv,gramatical corect dar ... ATENTIE ... nu sa ma transform in Pruteanu Show (R.I.P).

Kyd ... nu se inchide topicul de catre nimeni. Continuam ... ca de aceea ne DAM SILINTA ... nu ??!
=== ADMINISTRATOR SITE ===
TEL +(4) 0740 485 474 (ORANGE)
Email   george.gusteritan @ gmail.com
YM       TrabyRo (DOAR pt mess)
SKYPE  gusteritan.george
FaceBook www.facebook.com/gusteritan