Cufarul cu amintiri > Poze, acte, filme vechi

Album Foto - TRABANTUL copilariei mele

(1/11) > >>

Gusteru:
Propun deschiderea unui topic "ALBUM FOTO - TRABANTUL copilariei mele".Despre ce ar fi vorba? Pai,in principiu as vrea sa cautam prin cutiile cu poze vechi de acasa pozele acelea alb-negru.Poze de familie in care sa fim imortalizati (noi ... familie ... prieteni) impreuna cu Trabanturile copilariei noastre.Sa le scanam (cat se poate mai bine) si sa le facem upload (www.imagebam.com) aici.Sunt ferm convins ca o sa rememorati amintiri frumoase deruland prin acele poze.
Si eu am destule acasa cu Trabant(urile) care le-a avut tata,insa deocamdata nu sunt in RO.Va astept pe voi sa postati primii si PROMIT ca o sa o fac si eu de indata ce ajung acasa la parinti. Dar ... va rog ... poze vechi ... nu din astea digitale modificate in photoshop  ::)
OK . Multumesc. Cred ca o sa fie un topic FRUMOS. Voi ce ziceti ?

Dragos:
Bunica prietenei mele avea poze cu un trabant 600... o sa vad daca le gaseste :D

remi:
si eu de cati-va ani zic sa le scanez pe unele cu primul trabi , si nu am reusit nici acum,dar le rezolv eu ...

Andrei:
undeva am o poza cu priml trabi in curtea bunicilor, cred ca aveam cam 4-5 ani si eram langa el , sa sa sap sa caut poza :))), si mai am si cand aveam cam 7-8 ani cu al-2lea trabi , super topic

horatiu601:
parintii unei colege de clasa au avut 3 trabanturi,si au poze ,credeti ca as putea sa le postez?

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

Du-te la versiunea completă