Media > De prin mass-media

Astazi 2 Mai 2011 pe PRO TV la Happy Hour au ceva cu traby prin Bucuresti

(1/5) > >>

Gusteru:
Astazi 2 Mai 2011 pe PRO TV la Happy Hour au ceva cu traby prin Bucuresti
 A anuntat Viorel Balmez ca astzi incepand de la ora 17:45 va fin in happy hour ceva cu traby - cursa cu trabantul prin Bucuresti. A anuntat ca fiind al 3-lea subiect ... deci e undeva pe la 18:30 cred. Incerc sa postez si un link LIVE.

AICI ---> http://happyhour.protv.ro/live/ibu4.html  !!! atentie !!! la reclame ecranul se face negru si intra cand incepe emisiunea propriuzisa

Gusteru:
DECI ... Bahmuteanca e PROASTA GRAMADAAAAAAA !!!!!!  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:vai de viata mea .... GHIIIIPPPPSSSSS  Urla ca disperata  :violent5: :violent5: :violent5:
si apoi si Maruta o inteles si asta vitezele mai mult de-o gramada  :pottytrain5:
Bitaneasca a fost cea mai adevarata ... se vede - varsta CONTEAZA.
Inca o emisune marca PRO TV  :pottytrain5: :pottytrain5: :pottytrain5: :pottytrain5:

leo80:
m-am uitat si eu ..Bahmuteanca e nesimtita si nebuna  :BangHead:,...dar cred ca e din nastere n-are vina saraca :) ,a zis ca" trabantul e pericol public " auzi la ea "sa-l manance patravii sa-l manance " pe nebuna ,...e dusa rau ... :D
Maruta chiar ca a mai amestecat vitezele mai ales 3 cu 4 ,schimba de parca amesteca uleiul in benzina ... :) era sa rupa maneta
Saraca masina cat a suferit in cateva ore ....
 :D

Gusteru:
sa nu mai pui ca au pus si jegurile ale de autocolante. totul era zuper ok daca nu o aducea pe disperata asta plina de basini in zona unde ar trebui sa fie creier. daca ea e TUTA MAXIMA si incapabila ... sa nu faca masina de  :pottytrain5: . Te  :pottytrain5: pe el pro tv  :thefinger:

victor:
Va rog, atentie la limbaj.
Am sters deja cateva mesaje.
Suntem totusi un forum, o comunitate si trebuie sa dam exemplu.

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

Du-te la versiunea completă