Autor Subiect: Impresii Intalnirea de primavara Bucuresti 24.03.2013  (Citit de 20949 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Mortu George

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 2 072
  • B-09-UHV
Re: Impresii Intalnirea de primavara Bucuresti 24.03.2013
« Răspuns #30 : Martie 25, 2013, 04:11:36 pm »
Buna ziua,

Imi pare rau ca nu am ajuns si eu la intalnire.
Am incercat sa fac ITP-ul sambata insa nu l-am luat ca am o roata fara frane  :crybaby2:
Apelez la voi daca cumva stiti pe cineva care imi poate repara si mie franele, ca am termen saptamana asta la ITP sa ma intorc.

Daca stiti pe cineva care poate sa mi le faca candva saptamana asta, as fi recunoscatoare.
Tot saptamana asta sa ma si duc sa ma vada iar nenea de la ITP.

Felicitari pentru intalnire...  :hello2: la urmatoarea sunt prezenta!

P.S. ati vazut cat costa asigurarea RCA  :crybaby2: sa mor de inima cand am facut-o!!!  :P

Te pot ajuta eu. Dacă ești interesată, dă-mi de știre.
Posesor Trabant 601 S (de_luxe) 03.1988 dobândit din familie și "crescut" în el...
Telefon: 0722512217
http://www.traby.ro/forum/index.php/topic,1283.0.html

Offline Cristy

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 380
    • Site Personal
Re: Impresii Intalnirea de primavara Bucuresti 24.03.2013
« Răspuns #31 : Martie 25, 2013, 04:13:38 pm »
am termen saptamana asta la ITP sa ma intorc.

 :o :o :o 30 de zile de cand ai fost prima data

Offline Viorel Balmez

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 4 393
Re: Impresii Intalnirea de primavara Bucuresti 24.03.2013
« Răspuns #32 : Martie 25, 2013, 05:23:47 pm »
Este bine sa bata fierul cat este cald  ;)

Offline victor

  • Membru Fondator
  • Global Moderator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 8 661
  • BT 85 GAV Power of Simplicity
    • www.VictorGavriluta.ro
Re: Impresii Intalnirea de primavara Bucuresti 24.03.2013
« Răspuns #33 : Martie 25, 2013, 05:42:02 pm »
:o :o :o 30 de zile de cand ai fost prima data
in 30 de zile de la intoarcerea de la ITP poti sa vi oricand, problema e sa nu depasesti termenul

P.S. ati vazut cat costa asigurarea RCA  :crybaby2: sa mor de inima cand am facut-o!!!  :P
eu am spus din timp sa va faceti RCA ca vin scumpiri mari, si inca o sa mai vina, urmeaza urmatorul val
nu se mai merita sa faci pe 6 luni

Offline pater rafail

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 2 388
  • 0760 601 838
Re: Impresii Intalnirea de primavara Bucuresti 24.03.2013
« Răspuns #34 : Martie 25, 2013, 05:51:43 pm »
  Claudia, tu nu mai ai numarul meu!? Dadeai un apel INAINTE sa mergi la ITP si te indrumam eu intr-un loc mai "safe"; dar acum, dupa, nu se mai poate.. In sfarsit, ia legatura ori cu George, ori cu mine si, cum avem vreme, le facem! Eu ies de la serviciu la 14 saptamana asta, el mai "corporatist"... Intre cunoscuti sunt mai eficiente telefoanele decat forumul! ;)

Offline IuliVoshod

  • Automobilwerk Zwickau
  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 556
  • PH-88-DDR
Re: Impresii Intalnirea de primavara Bucuresti 24.03.2013
« Răspuns #35 : Martie 26, 2013, 01:46:56 pm »
Felicitari pentru eveniment! Din pacate nu am putut ajunge, insa nu va faceti griji, Tranabtul este functional. De asemenea, felictari proprietarului de P600 din Prahova, care a ales sa revina la fata originala a Trabantului sau.

omul era hotarat de mult timp, insa nu avea de unde lua capota! Stiu asta, ptr ca am mers cu el in trabi si la dus si la intors!  :kermit:
Trabantist de cursă lungă!!!
e-mail: iulianpruna11@yahoo.com
Tel: 0729111645

Offline micul alex

  • Trabantist Junior
  • **
  • Mesaje postate: 61
Re: Impresii Intalnirea de primavara Bucuresti 24.03.2013
« Răspuns #36 : Martie 27, 2013, 10:16:59 am »
pun si eu poze...

foarte frumoase trabi p60, trabi 601 bej cu farurile galbene si plafonul albastru, trabi 601 portocaliu mat.


Offline LIVIU/RATB

  • trabantul
  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 2 463
  • popandau
Re: Impresii Intalnirea de primavara Bucuresti 24.03.2013
« Răspuns #37 : Martie 28, 2013, 04:29:51 pm »
Rog pe tovarasii de intalneala care au pozat sirocoaiele mele- cand le-am pus pe cele doua  peste cel existent-   sa imi doneze pozele. :icon_thumleft:
pe topicul cu sirocoiul de vanzare.. sau.. pe topicul cu masina mea,
cu multumiri. :toothy4:
popandau de trabante

Offline MishuL

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 361
Re: Impresii Intalnirea de primavara Bucuresti 24.03.2013
« Răspuns #38 : Aprilie 07, 2013, 08:01:39 pm »
Dar care e de fapt faza cu burn-out-ul lui Liviu? E drept, inca nu am vazut filmarile pt ca, din nou, nu-mi merge netul de acasa ( acum sunt la nevasta-mea la spital). De ce nu se poate face? Nu zic, e clar ca lui Liviu ii place sa se dea in spectacol dar, daca a facut un burn-out frumos, o chestie d'asta da chiar bine la o intalnire. Bine, in ideea ca e o intalnire de barbati, care se manifesta ca atare. Daca e de femei si tatici de familie, care protesteaza ca le sperie si afuma plozii, adica o intalnire din ciclul "Priviti cum trec si se'ntrec harnicii ostasi ai muncii/ Cum trec in rand cantand si-si inalta-n soare pruncii", atuncea..... mai bine lipsa.
Sunt curios.... la Sighisoara o sa se poata face? Siiii.... o sa putem bea? Alkool zic, nu cico. Sau o sa beau doar eu cu Bundy? :'(
Männer aus Stahl fahren Autos aus Pappe!

Offline Lehel

  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 762
Re: Impresii Intalnirea de primavara Bucuresti 24.03.2013
« Răspuns #39 : Aprilie 07, 2013, 08:27:09 pm »
De baut poti sa bei cat vrei, si poti sa si conduci oriunde Mishule, dar pe raspunderea ta.
In legatura cu burn-out-ul acolo in camping nu se poate fiindca e iarba peste tot si na..
Iar in oras iar nu se poate pentru ca nu ne lasa politia.. O sa fie o parada simpla si gata, dupaia expozitie si mergem inapoi..

Eu nu am scris pana acum nimic in legatura cu burn-out-ul lui Liviu dar si eu sunt deacord cu ceilalti.. Nu trebuia sa faca asa ceva.. Sunt intalniri expre pentru burn-out si toate prostiile.. Asta era o intalnire a trabantistilor unde accentul se pune pe intalnire, nu pe drift.. Si si pe masini desigur..

Liviu crede ca e baiat fain daca face figuri din astea dar nu e.. deloc nu e.. Daca ar avea 18 ani l-as intelege ca e tanar si nelinistit..dar asa? Nu-i frumos...
Tot ce am scris e o parere personala!
Pasiunea nu cunoaste limite.
0740-806452

Offline Viorel Balmez

  • Trabantist PROFI
  • ******
  • Mesaje postate: 4 393
Re: Impresii Intalnirea de primavara Bucuresti 24.03.2013
« Răspuns #40 : Aprilie 08, 2013, 08:20:18 am »
@Lehel. Multi se baga, isi dau cu parerea, se cred niste ironici fini, dar de fapt sunt niste ''comete'', care traiesc din amintiri. Mai rau este ca incearca sa provoace scandal pe forumuri cu orice prilej ;)
P.S. Daca nu mai are nimeni impresii/pareri strict la eveniment, se poate inchide va rog topicul?

Offline victor

  • Membru Fondator
  • Global Moderator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 8 661
  • BT 85 GAV Power of Simplicity
    • www.VictorGavriluta.ro
Re: Impresii Intalnirea de primavara Bucuresti 24.03.2013
« Răspuns #41 : Aprilie 08, 2013, 08:55:43 am »
bine zis Lehel, bine punctat nenea Viorel
daca mai are cineva poze, sa ma contacteze si redeschid.
subiect blocat.