Tehnică > Mecanică

Asistenta pentru finalizarea unui trabant in Bucuresti

(1/3) > >>

saptezeci:
Va salut,

Am in posesie un trabant la care pana acuma, multumita dl Remi a ajuns spre stadiul de final la partea tehnica.
Problema este ca dl Remi nu prea mai are timp pentru el, normal ca nici pentru mine asa ca rog pe cineva daca poate sa ma ajute cu sa termin 2 probleme:
1. montare balamale noi la planetare
2. montare busce pivoti
Am tot ce trebuie cumparat, am nevoie numai de cineva care sa poata face treaba asta bineinteles nu pe gratis.

Ma poate ajuta cineva?

Va multumesc

Gusteru:
Ai luat legatura cu Cristi ? a.k.a. trabiloverer ?
Si zii ca l-a rugat Gusteru' sa te ajute
Cauta nr tel la vanzari piese (trabilover)

@ Cristi ... iti trimit clienti pe care te rog sa ai ajuti la u pret bun cum o faci de fiecare data. Multumesc Cristi

Cristi  telefon 0724741133.

saptezeci:
Tot cu dl Remi am terminat-o si pe asta..si culmea in ultima lui zi inainte de plecare chiar de ziua lui...el fara sa-mi spuna nimic.

Gusteru, iti multumesc pentru recomandare dar ca sa lucrez cu trabilover imi trebuie o suma exorbitanta de bani daca pentru finalizarea unei instalatii electrice care avea tot pe ea mai putin legaturile imi cere sa-i aduc trabantul pe platforma la el acolo (asta vine tur-retur 3 milioane), iar pentru munca lui de a conecta niste cablaje 5 milioane...cu 8 milioane mai iau inca un trabant.

victor:
remi la intalniri o sa primeasca o "diploma" de vere pentru faptele care le face si cum sare in ajutorul tuturor..
in alta ordine de idei...saptezeci...asteptam "poaze" cu finalizarea lui
fa un nou topic la sectiunea Expozitie trabant-uri si aratane si noua

dragosdinulescu:
Ba yo zic sa fie "Unchiu Remi"! A? Ce ziceti? Ramane asa? 8)

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

Du-te la versiunea completă