Autor Subiect: forum ? nu prea . facebook in rest .  (Citit de 180 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline JetSS

• Trabantist
  • Mesaje postate: 401
  • B-885-DDR
forum ? nu prea . facebook in rest .
« : Iunie 02, 2019, 09:31:11 pm »
salutare

care mai este viata voastra ?

vad ca forumul moare . nimic de vanzare , de cumparat ... inainte parca mai era activitate pe aici , acum nimic. inteleg ca folosim toti facebook dar sa nu uitam de forum . deci ? facem o ieseala week viitor in bucuresti ? se baga careva ? stiu ca este sectiune separata dar intreb si aici . sa ne vedem cu bine.

Offline victor

• Membru Fondator
  • Global Moderator
  • Trabantist PROFI
  • Mesaje postate: 8 422
  • BT 85 GAV Power of Simplicity
    • www.VictorGavriluta.ro
Re: forum ? nu prea . facebook in rest .
« Răspuns #1 : Iunie 03, 2019, 09:18:48 pm »
pai daca lumea e mai comoda si e mai simplu pe faisbuc, ce vrei =))
da si cand o sa fie gata noua platforma, am sa vad eu atunci daca mai stati pe facebook

Offline Surcel Traian

• Trabantist Junior
  • **
  • Mesaje postate: 60
« Răspuns #2 : Iunie 03, 2019, 10:48:43 pm »
Am observat si eu lipsa de trafic pe forum,mai ales ca intru zilnic.Mie imi place mult forumul asta,aici suntem in ''familie''.Personal nu prea am avut ce sa mai scriu la topicul masinii mele,dar urmeaza saptamana viitoare,cred.Mi-au mai dat cateva idei prin cap,sa fac si niste topicuri noi.De exemplu,am o groaza de videoclipuri legate de masina asta,pe care le-am salvat la ''Watch later'' pe YouTube,ma gandeam sa dau unele link-uri si pe forum.Si multe altele,ca imi place sa pun pe forum,nu sunt fan facebook.Dupa ce intru in vacanta saptamana viitoare,o sa am mai mult timp liber.Oricum,o sa ma gandesc bine la ce o sa pun pe forum,ca sa nu fac offtopic sau alte prostii.                                                                                                                                                                                                                                 

Offline JetSS

• Trabantist
  • Mesaje postate: 401
  • B-885-DDR
« Răspuns #3 : Iunie 04, 2019, 09:30:40 pm »
asteptam si ziua aia cu noul forum :)

traian , poti pune linistit orice , categorii sunt destule.

Offline draku

• Trabantist Senior
  • Mesaje postate: 626
« Răspuns #4 : Iunie 05, 2019, 10:01:06 pm »
moare cat de curand si asta, ca si celalalt....
eu stiu ca sunt prost, dar cand ma uit in jur prind curaj....

Offline pater rafail

• Trabantist PROFI
  • Mesaje postate: 2 339
  • 0760 601 838
« Răspuns #5 : Iunie 07, 2019, 12:15:12 am »
Pana cand mai apar  doi-trei cum am fost eu, Gabi si Tudor, peste vreo 4-5 ani, inca altii prin țară si poatemai apare un forum. Altfel, da, pt o masina atat de simpla, chiar s.a scris un pic prea mult. La partea de tehnic ma refer. Insa la intalniri, macar, sa venim. Cat putem. Cat de des!
P. S. Da, Narcis, desigur ca sunt bineveniti si diverși "foști"! ;)