Autor Subiect: Vând aspirator de femei  (Citit de 909 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Lidia

• Trabantist Incepator
  • *
  • Mesaje postate: 2
Vând aspirator de femei
« : Septembrie 11, 2019, 06:01:57 pm »
Vând trabant de 47 de ani, încă în putere. Aspirator de femei. Întoarce lumea capul după el pe stradă. Și toată lumea întreabă cat costă o plimbare cu el.

Caut cumpărător care să reziste la năvala fanilor pentru autografe și selfie-uri cu această mașină-poveste.

Pentru mine orice drum prin București își triplează durata pentru că stau după fiecare care dorește să facă poză.

Eu unul am cam îmbătrânit Nu mai fac față solicitărilor de la domnișoare tinere cu picioare lungi să le plimb cu această mașină.

M-am gândit să mă înscriu la Uber dar mi-a spus ceilalți posibili colegi că le voi aspira toți clienții.

Când a venit Jon Bonjovi în România mi-a sunat telefonul trei zile înainte ca să merg să-l iau de la aeroport.

M-a sunat chiar el personal și i-am dat reject pentru că tăiam porcul. Eu când tai porcul nu discut cu nimeni.

0728658444

Offline remi

• Trabantist PROFI
  • Mesaje postate: 3 441
  • fa ce trebuie sa faci
Re: Vând aspirator de femei
« Răspuns #1 : Septembrie 11, 2019, 11:54:11 pm »
Foarte frumos spus. Acum să vedem și ce trebuie să cumpărăm. Adică, poze la marfa lăudată. Fără a vedea obiectul ce cumpărăm ? Povești ?
trabant 601 s kaki 1988
 tel. 0720 615 570  (acum sunt in reteaua cosmote,portat din vodafone)

Offline Lidia

• Trabantist Incepator
  • *
  • Mesaje postate: 2
« Răspuns #2 : Septembrie 12, 2019, 09:01:39 am »
În corpul anunțului am lăsat numărul meu de telefon și sunt posesor de WhatsApp.
Am I clear enough?

Offline victor

• Membru Fondator
  • Global Moderator
  • Trabantist PROFI
  • Mesaje postate: 8 433
  • BT 85 GAV Power of Simplicity
    • www.VictorGavriluta.ro
« Răspuns #3 : Septembrie 16, 2019, 12:55:22 pm »
În corpul anunțului am lăsat numărul meu de telefon și sunt posesor de WhatsApp.
Am I clear enough?
Ca sa va parafrazez, regulamentul acestui forum este pentru oricine, deci musai poze aici.
Am fost destul de clar?
Spor la vanzare!

Offline remi

• Trabantist PROFI
  • Mesaje postate: 3 441
  • fa ce trebuie sa faci
« Răspuns #4 : Septembrie 18, 2019, 05:12:32 pm »
 Din păcate anunțul se vrea a fi serios, dar nu este. Cine vrea să vândă ceva, pune anunț cu poze lângă el. Nu este trimis pe nu știu ce aplicație. Spor la vânzare, sau la ștergere anunț. Oricum este pe alte zeci de platforme online, din câte am văzut. Și nicăieri nu sunt poze. Cum să funcționeze bine ceva în țara asta, când tu ca persoană nu faci ce trebuie, și ce aștepți și tu de la alții să facă.
trabant 601 s kaki 1988
 tel. 0720 615 570  (acum sunt in reteaua cosmote,portat din vodafone)

Offline victor

• Membru Fondator
  • Global Moderator
  • Trabantist PROFI
  • Mesaje postate: 8 433
  • BT 85 GAV Power of Simplicity
    • www.VictorGavriluta.ro
« Răspuns #5 : Septembrie 18, 2019, 10:32:48 pm »
Asa este Remi, ca bine zici, in 24h ore acest anunt, daca nu este completat, o sa fie sters.