Târg auto (inclusiv piese & altele) > Bursa reclamelor aprobate

Tractari auto

<< < (2/6) > >>

Bujie:
Asa dupa cum am spus in prezentarea initiala, mai am in afara de Trabant (la care am prezentat epopeea in imagini a reconstructiei) 2 FIAT - uri model 850. Unul este atestat vehicul istoric si este in perfecta stare de functionare, iar cel din imaginea lui Gabi a parcurs deja etapa tinichigeriei si acum este la vopsit. Il voi termina complet si intentionez sa il vand. In afara de aceste masini mai am o DACIA 1301 cu o gramada de probleme la caroserie (rugina pacatoasa). Deocamdata nu am nervi si rabdare pentru refacerea ei (trebuie terminat TRABANT - ul). Cred mai degraba ca o sa incerca sa o vand unui coleg pasionat impreuna cu toate piesele adunate pentru refacerea ei, cu toate particularitatile perioadei (era de fapt replica romaneasca a RENAULT - ului 12 TL). Oricum, de vreme ce ati vazut masina asa "dezbracata" promit sa va tin la curent si dupa ce va fi "frumos imbracata". Toate cele bune.

LIVIU/RATB:

--- Citat din: victor din Octombrie 30, 2015, 09:35:06 am ---pai nu trebuie sa fie exclusiv trabantist, ce , tu nu ai si busu si lada etc? :P

--- Terminare citat ---

...si Volvo 142 din '68, si un Type3 din ''72, si 2 Dacii- una din ''71 si un break din ''75.. ca sa fim mai precisi.. :wav: - in afara de Lada, care e ultima pe lista...

Pentru dacii as fi interesat sa vorbesc cu bujie, sa mai aflu cate o chestie...

Bujie:
Ajut cu draga inima Liviu.

gabi trabi:

Revenim in haine noi !!!

89 lei Bucuresti
1.3 lei km RO

0734085015

LIVIU/RATB:
Aia e veche.. si nu mai este... :laughing7:

In schimb a aparut ALTCEVA!! asta are Masa totala1200, greutatea ei- 330, sarcina utila-900kile. :icon_thumleft:
Numa' buna pentru trabant, tico, twingo, zmart,  jucarii  dinastea.. :icon_salut: ca pentru altele sunt platforme mari.. Si mai scumpe. :laughing7:
Am pus masina in paralel- sa se vada cat de bine incape.. :icon_salut:

Zilele astea umblu pentru inmatriculare. :BangHead:

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

[*] Pagina precedentă

Du-te la versiunea completă