Autor Subiect: cluj napoca, intalnire de vara  (Citit de 3557 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline andrei.cociuba

  • GomiNoSensei
  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 292
  • GomiNoSensei
    • Ramblings of a Crooked Mind
cluj napoca, intalnire de vara
« : Iulie 04, 2013, 07:06:25 pm »
victor imi sugereaza discret ca asta este locul unde se coordoneaza lumea. mnoh, acuma cum se pare ca suntem o mana de trabante in cluj, s-a ivit situatia:

eu si cu horatiu o sa ne intalnim, probabil candva intre 12 si 14 iulie, ca avem de lucru la masinuta mea, sa reparam o aripa.
as vrea sa il cunosc candva si pe rares, si hunor zicea ca vine in urmatoarele doua saptamani in cluj, si vrea sa vina si el sa ne intalnim.

si uite asa putem pune de o mamaliga mai mare. si atunci:
eu pana ce fac aripa la masina nu pot circula cu ea, dar as vrea sa ma intalnesc cu voi eventual si inainte de asta. dupa ce mi-o fac, vin cu tot cu masinuta.

primul pas este sa stabilim o data:
cine vrea sa ne intalnim, sa spuna cand ii pica bine sicand nu poate sub nici o forma, ca sa stabilim un lucru.

Eu, masina mi-o pot face numai in weekend. horatiu zicea ca merge la intalnirea nationala in weekendul asta, deci cel mai probabil reparatia pica pe weekendul aviator.
 in general, eu lucrez de la 9 la 18, de luni pana vineri, si orice intalnire in acest interval orar necesita o planificare mai atenta, si din timp, cu cel putin 3 zile inainte.
in general, in orice zi, de la 19 la 22 si in weekenduri de la 5 dimineata si pana la 22 seara, eu pot sa imi fac timp foarte usor.

Deci? ce spuneti?

Poze cu trabi la mine pe facebook
tel:0748 037 126  e-mail: contact@andreicociuba.ro
resedinta:Cluj Napoca

Datele mele de contact de aici sunt exclusiv pentru membrii forumului si in scopuri strict legate de activitatea acestui forum.

Offline tzitzi_84

  • BESTIA VERDE
  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 504
  • CJ 09 DJW
Re: cluj napoca, intalnire de vara
« Răspuns #1 : Iulie 04, 2013, 09:47:47 pm »
IO vin dar nu stiu daca apuc sa vin cu TRABI
pentru ca acum e cam 70 % dezechipat !!!

cINE STIE DACA APUC SA IL FAC NE VEDEM DACA NU VIN SI FARA EL NU8MA ASA SA NE CUNOASTEM !!!
if you want something you've never had
you most do something you've never done

Offline andrei.cociuba

  • GomiNoSensei
  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 292
  • GomiNoSensei
    • Ramblings of a Crooked Mind
Re: cluj napoca, intalnire de vara
« Răspuns #2 : Iulie 04, 2013, 11:58:44 pm »
poi nu suntem nici unul din noi papa, ca sa avem pretentia sa vii cu el, daca nu poti. in prima faza important ii sa ne cunoastem noi. in functie de circumstante, s-ar putea sa nu vin nici eu cu el. depPnde si cand stabilim ca ne intalnim, etc.

c-apoi odata si-odata tot ni le scoatem noi pe drum.
Poze cu trabi la mine pe facebook
tel:0748 037 126  e-mail: contact@andreicociuba.ro
resedinta:Cluj Napoca

Datele mele de contact de aici sunt exclusiv pentru membrii forumului si in scopuri strict legate de activitatea acestui forum.

Offline tzitzi_84

  • BESTIA VERDE
  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 504
  • CJ 09 DJW
Re: cluj napoca, intalnire de vara
« Răspuns #3 : Iulie 06, 2013, 02:08:59 pm »
Eu sper sa il termin pana la sfarsitul lui august inceput de septembrie.... ca sa ma mai pot misca unpic cu el anu asta.....dar oricum mai vb noi in legatura cu asta
if you want something you've never had
you most do something you've never done

Offline andrei.cociuba

  • GomiNoSensei
  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 292
  • GomiNoSensei
    • Ramblings of a Crooked Mind
Re: cluj napoca, intalnire de vara
« Răspuns #4 : Septembrie 17, 2013, 01:35:00 pm »
stimati clujeni,

din motive medicale nici eu nu am reusit sa imi repar trabantelul, dar nu mai am mult, si termin.
personal, sper sa termin intr-o saptamana, poate tine si mai mult.

Horatiu a inceput scoala, dar parca tot as vrea sa ne intalnim in toamna asta, pana nu incepe si la mine facultatea in octombrie, pana e mai lejer si la scoala, etc.

ce ziceti, coacem o intalnire? (cu, sau fara trabant)
Poze cu trabi la mine pe facebook
tel:0748 037 126  e-mail: contact@andreicociuba.ro
resedinta:Cluj Napoca

Datele mele de contact de aici sunt exclusiv pentru membrii forumului si in scopuri strict legate de activitatea acestui forum.

Offline tzitzi_84

  • BESTIA VERDE
  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 504
  • CJ 09 DJW
Re: cluj napoca, intalnire de vara
« Răspuns #5 : Septembrie 17, 2013, 03:58:39 pm »
ma hai sa faem dupa ce termin si eu cu al meu ...saptamana asta sau cea viitoare la inceput il vopsesc si dupa cred ca mai dureaza o sapt pana pun pe el tot ce trebuie !!  Si vin chiar si fara RCA... :) ca ITP are :D
if you want something you've never had
you most do something you've never done