Autor Subiect: Buftea 2019  (Citit de 4420 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Bujie

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 200
Buftea 2019
« : Septembrie 08, 2019, 07:43:21 pm »
A III - a editie a "Intalnirii Trabantistilor", desfasurata la Buftea, s-a incheiat. Si de aceasta data multumesc organizatorului precum si tuturor celor care, prin aportul lor, au facut posibil evenimentul. Le multumesc atat lor, cat si colegilor care au efectuat deplasarea, uneori pe multi kilometri, pentru a fi prezenti la aceasta noua intalnire. Un eveniment frumos care, sper, va ajunge la un numar de organizari cat mai mare. Toate cele bune.

Offline Surcel Traian

  • Trabantist
  • ***
  • Mesaje postate: 150
Re: Buftea 2019
« Răspuns #1 : Septembrie 08, 2019, 10:26:53 pm »
Intalnirea a fost,cel putin pentru mine,cu totul deosebita,deoarece a fost prima experienta cu cortul.Am fost impresionat de organizarea evenimentului,totul,dupa parerea mea,a fost perfect...locatia,expozitia de masini,vizita la Academia de Pilotaj,defilarea,mancarea si cel mai important...interactiunea cu ceilalti trabantisti.Un lucru este cert...a fost prima mea intalnire la Buftea dar nici pe departe ultima.

Eu in general nu fac poze,asa ca l-am rugat pe Alex(baiatul lui LiviuRATB),sa-mi trimita si mie cateva poze:




Sa ne vedem cu bine in primavara!  :icon_salut:
Männer aus Stahl fahren Autos aus Pappe!

Bărbații din oțel conduc mașini din carton!

Offline victor

  • Membru Fondator
  • Global Moderator
  • Trabantist PROFI
  • *****
  • Mesaje postate: 8 661
  • BT 85 GAV Power of Simplicity
    • www.VictorGavriluta.ro
Re: Buftea 2019
« Răspuns #2 : Septembrie 11, 2019, 03:14:51 pm »
Frumos, felicitari. Anul acesta am absentat pe linie, nu sunt in tara, dar o sa revin (si imi revin).
Sa ne vedem sanatosi la urmatoarele.

Offline IuliVoshod

  • Automobilwerk Zwickau
  • Trabantist Senior
  • ****
  • Mesaje postate: 556
  • PH-88-DDR
Re: Buftea 2019
« Răspuns #3 : Septembrie 25, 2019, 09:54:39 am »
Si eu am ramas cu o impresie foarte buna dupa aceasta editie! Mi-ar place ca la editia 4, tombola sa se desfasoare cu premii in piese si accesorii ptr Trabant!
Felicitari!!!  :wav:
Trabantist de cursă lungă!!!
e-mail: iulianpruna11@yahoo.com
Tel: 0729111645